ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2017 Pazartesi 15:50

Atari yeni konsolu Ataribox'ı duyurdu!

Atari yeni konsolu Atariboxı duyurdu!

Atari yeni konsolu Ataribox'ı duyurdu. Atari, Ataribox ile muhteşem bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.


Atari, ilk olarak Ataribox'ı E3 2017'de yeni bir ürün tanıtacağız şeklinde duyurmuştu. Ataribox'ın Atari 2600'de olduğu gibi ahşap yapıda olacağını ima eden 20 saniyelik bir YouTube videosu yayınlamış ancak, video oyun yapımcısı çok fazla bilgi vermemişti. Bugüne kadar konsol hakkında. Atari, şimdi Ataribox'un nasıl göründüğünü resmen gözler önüne serdi.

1500282606_ataribox3.jpg

AtariboxSD kart desteği ve HDMI bağlantı noktası ile geliyor. Biri ahşap, diğeri siyah/kırmızı olmak üzere Ataribox'un iki versiyonu çıkacak.

1500282601_ataribox1.jpg

Atari, Ataribox'ta "güncel içerik" yanında klasik oyunlar sunmayı planlıyor. Ataribox'ın eski oyunları sunmak için NES Mini ve SNES Mini'ye benzeyeceği söyleniyor. Atari son zamanlarda markasını lisansladı, şirket Ataribox'ın yaratılmasında görev yapıyor. Umalım ki bu, Atari'nin donanımını yaratmak ve yönetmek için bir ortak için markasını yeniden lisanslaması anlamına gelmez.

Atari fiyatlandırma, çıkış tarihi, oyun içeriği veya tam özelliklerle ilgili daha fazla bilgi vermiyor. Bakalım Ataribox başarılı olabilecek mi?

1500282609_ataribox4.jpgKAYNAK : Atari yeni konsolu Ataribox'ı duyurdu!

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER