ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Aralık 2013 Çarşamba 17:44

Asus'un "Değişim Günü" videosu

Asusun "Değişim Günü" videosu

Asus'un “Değişim Günü” reklam videosu, ürünleri kadar ses getirecek.


ASUS ile Intel® “Değişim Günü” reklam videosunu yayınlayarak “İnanılmazın Peşinde” kampanyasını başlattı.

Bu videoda ASUS Transformer Book Trio’nun bir insanın günlük hayatını, çok yönlü dizüstü bilgisayarın iş ve oyun arasında kusursuz geçişler yapmasıyla nasıl olağanüstü bir maceraya çevirdiği anlatılıyor. ASUS ve Intel inanılmaz olanı uygulanabilir olana çeviriyor, mobil bilgisayar dünyasını değiştirerek kullanıcıların hayatına renk katıyor.

ASUS, teknoloji ile insanlık arasında mükemmel bir denge kurarak, kullanıcıların cihazlarıyla olan ilişkisini değiştiriyor ve teknolojiyi yaşamlarımızın örgüsüne sorunsuzca katarak “İnanılmazın Peşinde” marka vaadini kanıtlıyor. Kampanyanın son bölümü, ASUS Transformer Book serisine ve onun, kullanıcıların teknolojiye dair beklentilerini değiştirme gücüne ışık tutuyor.

ASUS Pazarlama Direktörü Jeff Yang, bu ortaklığı şöyle anlattı: “İki başarılı yılın ardından, “İnanılmazın Peşinde” kampanyamız kullanıcılara daha bile çok inanılmaz deneyim sunuyor. ASUS ile Intel’in lider teknolojisi ve müşteri odaklı yaklaşımımız çıtayı sürekli yükseltebilmemizi sağladı. 2013’te başka bir lider küresel kampanyaya imza atmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

Kullanıcıların beklentilerini dönüştüren ASUS’un geniş bilgisayar yelpazesindeki en yeni ürünler ASUS Transormer Book Trio, Transformer Book T300 ve Transformer Book T100 oldu. Çıkarılabilir ekranlı tasarıma sahip bu ürünler, bir dizüstü bilgisayarın verimlilik özelikleriyle bir tableti bir araya getirerek, mobil nesil için bu iki tür arasında anında sorunsuz geçiş yapma esnekliği sağlıyor. ASUS Transformer Book Trio daha da ileri giderek kendi işlemcisini barındıran bir klavye ile geliyor ve ekranı Android tablet olarak kullanılmak üzere ayrılırken, klavye harici bir monitöre bağlanarak kendi kendine yeten bir masaüstü bilgisayar olarak kullanılmaya da imkan tanıyor.

“İnanılmazın Peşinde” kampanya tarihçesi

ASUS ile Intel 2011’den beri ASUS ürün grubunu küresel bir kampanyada “İnanılmazın Peşinde” marka ruhuyla tanıtmak için bir ortaklık yürütüyor. Bu kampanya dalgasıyla ASUS ZENBOOK ve N serisi tanıtıldı ve ses sanatçıları Jay Chou ile Jason Mraz marka elçileri olarak davet edildi.

Kampanyanın ikinci bölümünde, ASUS TAICHI tanıtıldı ve dünyaca ünlü ip cambazlarının görüntülendiği inanılmaz bir belgesel yaratıldı. Bu yıl, ASUS ile Intel “Değişim Günü” global televizyon reklamı ve online videosuyla çekici ve inanılmaz mobil yaşam tarzını gözler önüne sererek “İnanılmazın Peşinde” kampanyasının üçüncü dalgasını gerçekleştiriyorlar.

“Değişim Günü” reklam videosunu ASUS’un “İnanılmazın Peşinde” kampanyası için oluşturduğu internet sayfasından ve yine ASUS’un YouTube kanalından izleyebilirsiniz. 

ASUS ÜÇÜ BİRARADAYI TANITTI

KAYNAK:
yazete.com
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER