ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ocak 2014 Perşembe 14:29

ASUS sizi diskoya götürüyor!

ASUS sizi diskoya götürüyor!

Bağdat Caddesi’nde büyük ilgi gören ASUS Disco Box, 2-5 Ocak tarihleri arasında bu kez Kanyon AVM önüne kuruluyor.


ASUS yeni yılın ilk günlerinde çok özel bir etkinlik düzenliyor. Aralık ayının son günlerinde Bağdat Caddesi’ne kurulan ASUS Disco Box, bu kez 2-5 Ocak tarihleri arasında Kanyon AVM önünde eğlenceyi bir anda karşınıza çıkarıyor!

ASUS Disco Box’ın önünde bekleyen ASUS eğlence ekibi, eğlence severleri kabine davet ediyor. Foursquare’de check-in yapıp bilgisayar şifresi alındıktan sonra çıkan şarkı listesinden istediği şarkıyı çalabilen katılımcılar, müziğin ritmine göre yanıp sönen ışıklarla bir anda kendilerini müthiş bir eğlencenin içinde buluyor. ASUS Disco Box’ta yer alan dev ekranda rengarenk bir animasyon bu hareketliliği daha da canlandırıyor ve müziğin ritmine kapılan katılımcı, kameraya çekiliyor. İsteyenler, bu muhteşem anı Facebook profillerinden yayınlayabiliyor!

 1388660209_discobox1.jpg

ASUS N550JV ile üstün ses kalitesi Full HD IPS ekran ile buluşuyor!

ASUS’un multimedya odaklı dizüstü bilgisayarı N550JV, Bang&Olufsen ICEpower® ile birlikte geliştirilen SonicMaster Premium, dizüstü bilgisayarda sinematik çevresel ses sağlayan, dünyanın ilk harici subwoofer ve dört hoparlörlü ses sistemli dizüstü bilgisayarı. Daha esnek, kullanıcı kontrollü ve otomatik ses tonlaması için ASUS profesyonel MaxxAudio ses işleme aygıtları ve muhteşem ASUS AudioWizard yardımcı yazılımı da yeni ASUS N serisinde mevcut. Böylece kullanıcılar ses ayarlarını kolaylıkla değiştirebiliyor ya da tercihe ve kullanıma bağlı olarak hazırlanmış ön ayarlardan birini seçebiliyor. 178 derece geniş görüş açısı ile Full HD 1080p çözünürlükte ve yansıma yapmayan IPS ekran, güçlü 4. nesil Intel® Core™ işlemci ve NVIDIA® GeForce® ekran kartının yanı sıra dayanıklı ve şık metal kaplamasıyla ASUS N550JV, genç kullanıcılar için vazgeçilmez! 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER