ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2013 Pazar 23:07

Asus PadFone için Jelly Bean güncellemesi başlıyor

Asus PadFone için Jelly Bean güncellemesi başlıyor


PadFone 3 dedikodularının başladığı bir süreçte Asus, serinin ilk modeli için Jelly Bean güncellemesine başlıyor. Cihazlarında Android’in saf arabirimini kullanan Asus, bu sayede güncellemede noktasında kullanıcılara sıkıntı oluşturmamakta ve söz konusu en güncel versiyonları anında yayınlıyor.

PadFone, 2. nesil versiyona nazaran daha az satış rakamlarına ulaştı. Cihazın ikinci versiyonu geçtiğimiz yılın son dönemlerinde satışlara başlarken, serinin ilk modeli ülkemizde daha yeni yeni satışa sunuldu.
1359900577_gsmarena001-1.jpg

Güncellemenin getireceği yeniliklerden söz edecek olursak; galeri uygulamasında bir dizi yenilikler, görsellerde ön izleme seçeneğinin yer alması, dosya ve belgelerin kopyala ve yapıştır özelliğine dahil edilmesi ve tabi ki daha hızlı bir arabirim, Google Now kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Güncelleme dağıtımının henüz ne zaman başlayacağı bildirilmedi fakat önümüzdeki günlerde başta İsveç olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde güncellemenin yaygınlaşacağı tahmin ediliyor.KAYNAK : Teknolojioku.com - Asus PadFone için Jelly Bean güncellemesi başlıyor

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER