SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Kasım 2014 Perşembe 23:33

FIFA World yeni oyun motoru ile artık daha iddialı

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/fifa-world-yeni-oyun-motoru-ile-artik-daha-1483726-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/fifa-world-yeni-oyun-motoru-ile-artik-daha-1483726-622x360.jpg
Artık daha da iddialı!

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak erişim sağlayabildiğimiz FIFA World için yeni bir güncelleme bizlerle buluştu.


Electronic Arts tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak erişim sağlayabildiğimiz FIFA World için yeni bir güncelleme bizlerle buluştu.

Bu güncelleme ile beraber ilk olarak Gamescom 2014 fuarında duyurulan FIFA World yeni oyun motoru en son gelen R9.0 güncellemesi ile oyuna eklendi.

Yeni oyun motoru ile iyileşen grafiklerin yanında, oyun arayüzü de yenilenerek daha kullanışlı bir hal aldı. Yeni hareketler, animasyonlar, gol sevinçleri ve yeni kadrolar ile karşımıza çıkan oyun, İtalyanca dil desteğine de kavuşarak toplamda 10 dilde oynanabilir oldu. 6 adet yeni stadyumun sizleri beklediği oyunda, 100'ü aşkın hata da giderildi.

 

 


 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Suçlular yakalandı!

SONRAKİ HABER

Whatsapp'ın 'Mavi Tık' özelliğini nasıl engellersiniz?

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.