ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 00:36

Apple’ın yeni işletim sistemi iOS 7 ne zaman geliyor?

Appleın yeni işletim sistemi iOS 7 ne zaman geliyor?

iOS 7 hangi tarihte tanıtılacak?


Bugün erken saatlerde Apple’ın WorldWide Developer (WWDC) konferansının detayları yayınlandı. Apple CEO’su Tim Cook’un bu yılın sonlarına doğru “muhteşem” cihazlarla geleceklerini belirttiğini önceki haberimizde vermiştik.


Şimdi ise en çok merak edilen gelişmelerden biri olan iOS 7 tanıtımı hakkında bilgilere ulaşıldı. WWDC’de  San Francisco’da 10-14 Haziran tarihinde yapılacak etkinlikte iOS 7’nn tanıtılacağını belirtiliyor.

1366826547_2013-04-24-teaser65d-1.jpg

WWDC’de Tim Cook ve Apple’ın geleceği hakkında görüşüldü. iOS 6 tanıtıldığında herkesin artık Apple’dan özellikle tasarım adına farklılıklar beklediğini anladık. Her ne kadar Siri’deki gelişmeler ya da genel yenilikler sevilse de önceki versiyonlarla tasarım olarak tamamen aynı olmasının verdiği bazı hayal kırıklıkları yaşandı.

iOS 7 ile Apple’ın artık “kesinlikle” bir tasarım değişikliğine gitmesi bekleniyor. Apple’ın stabil ara yüzünü kullanıcılar seviyor ve basit ara yüzün kullanımının kolay olması bir çok avantaj sağlıyor. Ancak teknolojinin değişerek hızla ilerlediği bugünde aynı şeyi kullanıcının önüne sunmak, her zaman aynı tepkiyi yaratamıyor. iOS 7 ile ilgili henüz detaylar konuşulmuyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER