ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2012 Cumartesi 20:33

Apple şaşırtmaya hazırlanıyor

Apple şaşırtmaya hazırlanıyor

Sektörde dolaşan dedikoduara göre Apple yine çığır açacak bir ürün ile yeni yılda meraklılarını sevindirecek.


Eylül ayında iPhone5'i teknoloji meraklıları ile buluşturan dünyanın en değerli şirketi Apple'da yeni ürün söylentileri piyasaları kapladı.

iPhone 5'in piyasaya çıkmasının hemen ardından iPhone 6 spekülasyonları piyasaları sarsa da bu sefer çok farklı bir ürün gelebileceği konuşuluyor.

HİÇ KİMSENİN AKLINA GELMEYECEK BİR ÜRÜN

Gelen bilgilere göre Apple bu sefer akıllı saat ile gündeme gelmeye hazırlanıyor. Daha önce televizyon çıkartacağı konusunda da çeşitli haberler gelse de Çinli bir teknoloji sitesinin haberine göre firma bu saat üzerinde çalışıyor. Dokunmatik ekran olması planlanan saatin 1.5 inch ekranı olacağı bilgisine yer verilen sitede Bluetooth'a da saatte yer verilecek.

iWatch'un yeni yılda satışa sunulabileceğini belirtilirken, bazı bilgilere göre Apple'ın iPod Shuffle'ın en son versiyonun akıllı telefonun içine yerleştirilecek. iPhone ve iPad'de kullanılan yazılım iOS'un kullanılması beklenirken, saatin yeni yılda Google'ın çıkartması beklenen gözlüğü ile de uyumlu olabileceği konuşuluyor.

Sektörde dolaşan dedikodulara göre hazırlanacak olan saat ile telefona gelen mesajlara ve uygulamalara ulaşılabilecek. 21'inci yüz yılın internet erişimli ilk saati olması beklenen yeni ürün mesaj geldiğinde titreşim ile uyarırken, GPS erişimi olacak.
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER