ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2014 Cumartesi 15:03

Apple iPhone 6 sızıntıları devam ediyor

Apple iPhone 6 sızıntıları devam ediyor

Apple'ın iPhone modellerine ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü geldi.


Apple’ın yeni iPhone modelleri hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu seferki sızıntı görseller Fransa’dan geldi. Yeni yayınlanan görselde iPhone 6 akıllı telefonun 4.7 inç ve 5.5 inç her iki sürümüne ait olduğu kasa görüntüsü olduğu iddia ediliyor.

Fransız lesnumeriques sitesi, güvenilir bir kaynağın iki ekran boyutlu iPhone modeli olacağını doğruladığını iddia ediyor. İddiaya göre söz konusu kaynak, söylediklerinin doğruluğunu ispat etmek için iki farklı boyuttaki iPhone kasasına ait bir görsel gösterdi. Görselde iPhone kasalarının boyutları hakkında daha iyi bir izlenim oluşması için iPhone 5S ve Galaxy S5 ile yan yana görüntülenmiş.

1400312043_iphone-6-photos-coques-iphone-5s-iphone-61.jpg

Görsele bakıldığında 4,7 inç iPhone modeli Galaxy S5’e göre küçük görünse de, iPhone 5S ile karşılaştırıldığında oldukça büyük görünüyor. Büyük versiyonu ise Galaxy Note 3’e göre biraz daha küçük olacak. Kaynağa göre Apple, 4.7 inçlik iPhone modelini Temmuz ayında, 5.5 inçlik iPhone modelini ise Eylül ayında tanıtacak.

Bu bilgiler ve görseller iddialardan ibaret ve Apple resmi olarak tanıtım yapana kadar kesin bilgiler olarak görülmüyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER