ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Nisan 2013 Cuma 23:16

Apple, iPhone 5 için yeni bir reklam yayınladı!

Apple, iPhone 5 için yeni bir reklam yayınladı!

Apple'ın sürpriz bir şekilde karşımıza çıkardığı videoda telefonda yer alan 8MP çözünürlüklü kameranın yetenekleri sergileniyor.


Apple cephesinde iPhone 5S ve düşük fiyatlı iPhone hakkında detaylar beklenirken, Apple iPhone 5 için yeni bir reklam yayınladı. Youtube kanalıyla yayınlanan video da telefonda yer alan 8MP çözünürlüklü kameranın kimi yetenekleri sergileniyor. Hareketli çekimlerin yanı sıra panoramik çekimin de teste edildiği videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

iPhone 5’te yer alan kameranın detaylarına değinmek gerekirse telefonun 8MP kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekimi yapabilmektedir. Daha kısa çekim ve resim işleme sürelerine ulaşan kamera, düşük ışık hassasiyeti ile loş ortamlarda daha iyi çekim yapabilme imkanı sağlamaktadır. 1920x1080 çözünürlükte Full HD ve saniyede 30 kare video çekimi yapabilen kameranın titreşim engelleyicisi de iPhone 4S’e nazaran geliştirilmiştir.

iPhone 5 kamerasındaki bir diğer yenilik Panorama modudur. Tam çözünürlükte çekilen fotoğrafların birleştirilmesiyle, 28 MP'e kadar yüksek kaliteli panoramik görüntüler elde edilebilmektedir. f/2.4 diyafram sayesinde arka planı bulanık fotoğraflar çekilebilen iPhone 5'in ön kamerasında çözünürlük 1.2 MP'e çıkarılmış ve 720p HD video çekim imkanı sunulmuştur.

Çift SIM kartlı Galaxy S4 resmiyet kazandı!

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER