ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 14:25

Apple bugün ne tanıtacak?

Apple bugün ne tanıtacak?

Apple, WWDC konferansında neler duyuracak?


Bildiğiniz gibi Apple bugün her yıl düzenlediği WWDC etkinliğini gerçekleştirecek ve yeni ürünlerini bu etkinlikte tanıtacak. Apple'ın World Wide Developers Conference, San Francisco bugün başlıyor ve açılışı her zamanki gibi Apple'ın CEO'su Tim Cook'un yapması bekleniyor.

Apple bu konferansta önemli duyurular yapacak. iOS 7 başta olmak üzere yeni Macbook'lar ve iRadio'nun tanıtılması bekleniyor. Aslında iWatch, iTV, retina iPad mini, yeni iPhone, yeni iPad gibi modellerin de bu konferansta tanıtılması bekleniyordu ancak henüz çalışma aşamasında oldukları için bu ürünlerin tanıtılmayacağı söyleniyor.

1370855529_wwdc-2013.jpg

Ayrıca bu etkinlikte tanıtılacak olan iOS 7'nin şimdiye kadar sızdırılan görüntülerle alakası olmadığı açıklandı. Etkinlik öncesi yeni işletim sistemini kullanma şansı yakalayan kişiler şimdiye kadar gelen sızıntıların iOS 7 ile alakası olmadığını belittiler.

Etkinlik hakkında sadece bu kadar bilgi olması ve şimdiye kadar söylenenlerin sızıntıların yalan olması, heyecanı biraz daha arttırdı. Takipçiler için Apple'ın tanıtacakları hakkında daha çok merak uyandırdı. Peki size göre Apple bugün ne gibi ürün ve yazılımlarla karşımıza çıkabilir?

 Galaxy S4'ün en güçlü modeli doğrulandı!

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER