ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 18:36

2013'ün en iyi tasarlanmış Android uygulamaları

2013ün en iyi tasarlanmış Android uygulamaları

Google 2013'ün en iyi tasarlanmış Android uygulamalarını seçti.


2013’ün en güzel ve en iyi tasarlanmış Android uygulamaları Google play’de Beautiful Design Summer 2013 Collection yani En Güzel Tasarım 2013 Yaz Koleksiyonu olarak yerini aldı. Koleksiyonun içinde Pocket, TED ve Flipboard gibi uygulamalar yer alıyor.

Android uygulamaları şimdiye kadar oldukça büyük yol kat etti. Android Market ilk günlerinde tasarım ve özellikler açısından kullanıcılar tarafından çok eleştirilmişti ancak, o zamandan bu yana çok değişiklikler gerçekleşti. Apple'ın uygulama mağazası App Store artık güzel tasarlanmış, iyi düşünülmüş uygulamaları olan bir tekel değil.

1372949753_best-design-apps-android.jpg

Ancak, Google Android kullanıcıları, zevklerine uygun ve daha mükemmel görünümlü uygulamalar istiyorlar. Android tasarım ekibi, tasarım uygulamalarında en iyi uygulamaları teşvik etmek için, 11 en güzel uygulamayı bir araya getirerek bir koleksiyon oluşturdu.

Bu koleksiyondaki en güzel tasarım uygulamaları şu şekilde:

PattrnPocketTimerEye in Sky WeatherNY TimesGrand St.PinterestPressExpediaFlipboardTED

Peki Google’a göre bu uygulamaları özel kılan nedir? Google bunu şöyle açıklıyor:

“Detaylara dikkat etmek bir uygulamayı gerçekten güzel yapar. Geçişler hızlı ve net, düzen ve tipografi net ve anlamlı. Ayrıca şaşırtıcı şekillerde tasarım zevkli bir şekilde gerçekleşmiş.”KAYNAK : 2013'ün en iyi tasarlanmış Android uygulamaları

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER