ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL2°C
Kar Yağışlı
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 12:54

Yurtdışı Eğitim’de Yaz Fırsatları Devam Ediyor

Yurtdışı Eğitimde Yaz Fırsatları Devam Ediyor

Eğitim fırsatında bu fırsat kaçmaz


Okulların kapanması ile birlikte yurtdışına seyahat eden öğrenci sayısında önemli oranda artışlar gözlenmektedir. Her sene yurtdışı eğitim için başta İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, İspanya, İtalya, Almanya ve Fransa olmak üzere dünyanın birçok ülkesine bine yakın öğrenci gönderen Pasifik Yurtdışı Eğitim bu sene Ocak - Temmuz arası 860 Öğrenciyi yurtdışına eğitim amaçlı göndermiştir.

       20 Ülkede 600’den fazla okulla çalışan Pasifik Yurtdışı Eğitim bu okullarla yaptığı özel anlaşmalar Türk öğrencilere \%40’a varan oranlarda indirimli kayıt olanağı sağlamıştır.

       Yurtdışı eğitim amacı ile yabancı ülkelere seyahat eden öğrenciler en fazla konaklama konusundan sorun yaşamakta idi, ancak İngiltere’de irtibat bürosu açarak bu ülkeye seyahat eden öğrencilere birinci elden yardımcı olmak imkanı sunmaktadır. Pasifik İngiltere şubesi öğrencilerine aile yanı konaklamanın yanı sıra yurt konaklaması, öğrenci evi konaklaması, rezidans ve kiralık oda seçeneklerini sunmaktadır. Konaklamalarda özel banyo ve tuvaletli oda talep eden öğrencilerin kontenjan sorunu yaşamamak için erken başvurmaları son derece önemlidir. Her senen yüz binlerce turistin ziyaret ettiği İngiltere de iyi bir konaklama bulabilmek bazen güç olmaktadır.

       Pasifik Yurtdışı Eğitim’e kayıt yaptıran öğrencilerin tüm okul kayıt işlemleri, ekonomik uçak bileti temini, eksiksiz ve profesyonel vize başvuruları ücretsiz ve hızlıca yapılmaktadır. Ayrıca Pasifik öğrencilerine sunulan ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti birçok avantajlar sağlamaktadır. Portföyünde 600’den fazla okul bulunan ve 13 yıllık deneyime sahip olan Pasifik Yurtdışı Eğitim başvuru yapan öğrencilere ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun en kaliteli ve avantajlı okulu tavsiye ederek öğrencilerin para ve zaman kaybetmemelerini sağlamaktadır.

       İngiltere dil kursu eğitimi almak isteyen öğrenciler öncelikle eğitim almak istedikleri şehir ve bölgeye karar vermeliler, İngiltere dil kursları birçok şehir ve bölgeye yayılmış durumdadır. Kurs süreleri minimum 2 hafta maksimum 48 hafta sürelidir. 24 haftaya kadar İngiltere dil kursu eğitimi almak isteyen öğrencilerin vize başvuruları Pasifik tarafından uzatılamayan Student Visitor Visa  olarak yapılmaktadır.

       Kanada dil kursu  eğitimi almak isteyen öğrenciler ise genellikle Toronto dil kurslarını veya Vancouver dil kurslarını tercih etmekteler, çok nadiren Montreal ve Calgary okulları tercih edilmektedir. 24 haftadan daha kısa süreli Kanada dil kursu eğitimleri için vize başvuruları Pasifik Yurtdışı Eğitimi Danışmanlığı tarafından yapılmaktadır. Kanada dil kursu eğitimleri 2 haftadan başlamakta ve 2 yıla kadar devam etmektedir.

Pasifik Yurtdışı Eğitim

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER