ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 01:25

White Dahlia Hotel

White Dahlia Hotel

Yazete Tatil, oteller listesine White Dahlia Hotel’i de ekledi! Yaz günlerinin en güzel anılarını bu gibi devasa bir otelde geçirmek istiyorsanız; Siz değerli okurlarımıza, tanıtmış olduğumuz otellerin erken rezervasyon seçeneklerini incelemeden geçmeyin!


Soğuk kış günlerini arkada bıraktığımız bu yaz günlerinde tatil gününüz yaklaşıyor ve siz hala tatilinizi nerede geçireceğinizi düşünmediniz mi? Yazete Tatil, oteller listesine White Dahlia Hotel’i de ekledi! Siz ve sevdiklerinize özel olduğunuzu hissettirecek bu oteli gelin birlikte inceleyelim!

White Dahlia Hotel, konum olarak Çeşme Tatil Otelleri Bölgesi Boyalık bölgesinde yer alıyor.  İzmir Adnan Menderes havaalanına 90 Km, Çeşme'ye 1 Km, Alaçatı'ya 6 Km uzaklıkta bulunuyor. 

White Dahlia Hotel’de değişik bir konsepti ile karşınızda olarak Odalar Çeşmenin tüm koyları ile isimlendirilmiş. White Dahlia Hotel denize 50 metre uzaklıkta olup özel plaja sahiptir. Odaya kahvaltı konseptinde hizmet veren White Dahlia Hotel misafirlerine kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Yazete Tatil, siz değerli okurlarına, en uygun otel seçeneklerini tanıtmaya devam edecek! Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın!

İyi tatiller…

Şeyda Çakır

Seyda.cakir@webajansi.com.tr

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER