ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Az Bulutlu
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 00:42

Türkiye’nin en beğenilen kampanya haber sitesi

Türkiyenin en beğenilen kampanya haber sitesi

Kampanyalı ürünler vazgeçilmez adresi ile sizde tanışın..!


Son yıllarda tüketicilerin alışveriş tercihlerinde önemli değişiklikler oldu. Yüzlerce firma ve online alışveriş siteleri arasından tercih yaparak en iyi fiyata ürün ve hizmet almak için internet üzerinden araştırma yapan tüketicilerin sayısı giderek artıyor. Bilinçli tüketiciler için kampanya ve indirim haberlerini tek bir internet sitesi üzerinden ziyaretçilerine sunan ampanyabul.org Türkiye’nin en beğenilen kampanya haber sitesi olarak 5 yıldır çalışmalarına devam ediyor.

Onlarca sektör ve yüzlerce firmanın kampanya ve indirim haberlerini takip eden kampanyabul.org tüketicinin menfaatine olan tüm fırsatları sizlere sunuyor. Otomobil kampanyalarından tatil kampanyalarına kadar birçok alanda saatlik olarak güncellenen sitede kampanya haberlerini ilk öğrenen siz olacaksınız. Marketlerin indirim kataloglarını tek bir merkezden inceleyerek en ekonomik fiyatlarla alışveriş fırsatı sizleri bekliyor. Bim, A101, Şok, Diasa gibi market zincirlerinin her hafta düzenlediği aktüel ürün indirimlerini takip ederek ilginizi çeken ürünleri satışa sunulmadan önce inceleyecek ve bitmeden alabileceksiniz. Bim aktüel ürünler kataloglarını haftalar öncesinden inceleyerek avantajlı ürünler hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bim ürünleri yanında A101 aktüel günlerinde mağazalarda bulabileceğiniz ürünler hakkında kullanıcı yorumlarını okuyarak fırsat niteliği taşıyan ürünleri en iyi fiyatla alma imkanına kavuşacaksınız.

Kampanyabul.org kampanya haber sitesinde firmaların düzenlemiş olduğu çekilişler ve sonuçlarını bulabileceğiniz gibi kredi kartınızın size sunduğu avantajları kaçırmayacaksınız. Deneyimli editörler tarafından hazırlanan ürün tavsiyeleri bölümünde en iyi fiyata en kaliteli ürünü seçecek ve almadan önce merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. Site üzerinden marketlere ait indirim bültenlerini takip ederek, en ekonomik alışveriş için tercih edeceğiniz markete karar verebilirsiniz.


Türkiye’nin en beğenilen kampanyalar haber sitesi kampanyabul.org sitesini Yazete.com olarak tavsiye ediyoruz.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER