ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 00:52

Otobüs bileti almak artık çok kolay

Otobüs bileti almak artık çok kolay

Otobüs bileti için en iyi adres


Biletbilet.com seyahat sektörünü birçok yenilik getirmiş durumda. Eski zamanlarda bilet almaya karar veren kişi firmaların acentelerini tek tek dolaşmak zorundaydı. Bu olay da insanların otobüsyolculuğunu tercih etmesini baya güçleştiriyordu.

Daha sonra internet üzerinden satışlar başladı. İnternet üzerinden yapılan satışlar kullanıcıların işlerini büyük oranda hafifletmişti. Biletbilet.com ise kullanıcılar için bulunmaz bir nimet durumda. Çünkü 70 adet otobüs, 200 adet uçak firması ile yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde otobüs bileti ve uçak bileti deyince tam bir portal olarak karşımıza çıkmış olarak duruyor.

Ülkemizdeki dev otobüs firmalarıbiletini tek bir sayfada kullanıcının önüne çıkaran biletbilet.com satın alma seçeneğinin yanında rezervasyon imkanı da sunmaktadır. İleri bir tarihe bilet satın almak isteyen kişiler ödemelerini anında yapmayı tercih etmeyebilir. İşte tam da bu zamanda devreye giren biletbilet.com hiçbir ücret talep etmeden kullanıcının ileri bir tarihe bileti rezerve etmesini sağlıyor ve bunu istediği zaman satışa çevirebilmesi için bir seçenek sunuyor.

Çok yakında akıllı telefonlardan da satışına başlayacak olan biletbilet.com telefonlarınızdan 1 dakika içerisinde istediğiniz yönden istediğiniz yöne ve tercih ettiğiniz firma ile bilet satın alabilmenizi sağlayacaktır. Mobil uygulama için çalışmalarına devam eden biletbilet.com ağustos ayı içerisinde kullanıcı ile uygulamasını buluşturacaktır.

Otobüs biletleriharicinde 200 dev uçak firması ile anlaşması bulunan girişim, bu firmaların biletlerini satışa sunmakta aynı zamanda kullanıcının tercih ine bırakarak istedikleri takdirde taksit imkanı da sunuyor. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sun Express, Bora Jet gibi ülkemizin dev firmaları ile beraber dünyaca ünlü birçok firma biletbilet.com’ un bünyesi altında bulunmaktadır.

Biletbilet.com’ u diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri de koşulsuz sağladığı müşteri hizmetleri. Müşteri hizmetleri hafta içi saat 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonları ise mail yolu ile destek veren müşteri hizmetleri tecrübe ve deneyimli kadrosu ile siz kullanıcıların sorunlarını en kısa zamanda çözmeye çalışıyor ve mutlu huzurlu bir yolculuk yapmasını sağlıyor.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER