ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2013 Cuma 23:52

Lancaster Sun Age Control Mature Skin

Lancaster Sun Age Control Mature Skin

Yazete Tatil sizler için Vamelya’nın muhteşem yaz bakım ürünlerini sizlerle buluşturuyor! Güneşin zararları sizi rahatsız etmesin! yanınızdan hiç ayırmayacağınız ürünler Vamelya’dan!


Güneşi bol sıcak bir yaza girerken sevdiğimiz güneşin zararlı yönlerinin de olduğunu hepimiz biliyoruz! İzler ve kalıcı lekeler! Peki, korumak için neler yapmalı? Ve yanımızda hangi güneş bakım ürünlerini bulundurmalıyız?

Vamelya’da bulunan ürünler bu sorunuza çözüm olacak!

Tüm cilt tipleri için uygun olan Lancaster Sun Age Control Mature Skın yaz aylarının vazgeçilmezi olacak! Bu ürünü yanınızda hiç ayırmayabilirsiniz çünkü yaşlanmadan sorumlu serbest radikalleri \%95’e kadar nötralize ederek özel antioksidan kompleksinin eşsiz birleşimi sayesinde korumayı güçlendiriyor. Cildin gençlik ve güzelliğini korumasına yardımcı oluyor. Bunlara ilave olarak adapte olan nemlendirme teknolojisi ile susuzluğu önlemeye yardımcı olup, nemin ideal seviyede kalmasını sağlıyor. Bu ürün özellikle yüzdükten, terledikten, kurulandıktan ve uzun süreli güneşlendikten sonra vücudunuzu güneşten koruyan sadık bir dost gibi hep yanınızda oluyor!

Yine güneşe çıkmadan önce Lancaster Satin Sheen Oil Fast Tan SPF 30 ml’ lik bu ürünü kolaylıkla uygulayabiliyorsunuz. Bu ürün kızılötesi ışınlara karşı koruma sağlıyor. Korumayı sürdürmek için, yüzdükten ve kurulandıktan sonra veya uzun süre güneşte kaldığınızda, tüm cilt tiplerine uygun bu ürünü rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Çantanızdan ayırmayacağınız bir üründe Lancaster’ın Sun Beauty Care yüz kremi! Bu krem yüzünüzü koruma altına alarak ipeksi ve güzel bir görünüme kavuşturuyor.

Lancaster Fast Tan Optımızer, suya ve tere dayanıklı ince yapılı yağsız bu krem tüm cilt tipleri için uygun ve güneşte minimum kalarak hızlı ve uzun süreli bir bronzluk sağlıyor. Bu ürün de çantanızda bulunması gereken bir ürün neden mi?Cildinizdeki melanin sentezini destekleyerek, Cildinize nem ve rahatlık sağlıyor.

Lancaster Sun Age Control Mature Skin kremi tüm yüz, boyun ve dekoltenize güneşe çıkmadan önce uygulayabiliyorsunuz. Denize gidecekler plajda cildinizin koruması ve kalıcı bronzluk için Garneır Ambre Solaıre Yağ Tradıtıonnal ürünü ile esmer bir tene sahip olabilir, Garneır’ın diğer ürünlerini Vamelya’ dan inceleyebilirsiniz. Tüm tatilcilerin yanında bulundurması gereken bu ürünleri incelemeden geçmeyin! Hep birlikte yaza merhaba diyerek zararsız bol güneşli günler diliyoruz…

Web Ajansı

Şeyda Çakır

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER