ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 18:39

Korel Thermal Resort Clinic Spa

Korel Thermal Resort Clinic Spa

Tatilini sağlık kapsamında yapacaklar! Yazete Tatil erken rezervasyon seçenekleriyle otel seçimlerinizi kolaylaştırmaya devam ediyor!


 

Afyon otellerini tanıtmaya devam ediyoruz…

Afyon ili ve çevresi biliyorsunuz ki, Sağlık Turizm’i ile dikkat çekiyor. Kentte Karayolu ve Demiryolu ile büyük kentlerden çok rahat ulaşılabiliyor. Kent sınırları içindeki kaplıcalar Afyon’da Sağlık Turizm’inin önem kazanmasıyla biliniyor

Korel Thermal Resort Clinic Spa konum olarak Afyonkarahisar mevkiinde bulunuyor. Afyon - Kütahya Karayolu’nun 13 kmilerisinde bulunan otel Yarım Pansiyon olarak hizmet veriyor.

Korel Thermal Resort Clinic Spa SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı ile anlaşmalı olup misafirlerin otel masraflarına da kolaylık sağlıyor.

Korel Thermal Resort Clinic Spa’da toplam 329 Oda olup 1000 yatak kapasitesine sahip. Ayrıca Korel Thermal Resort Clinic Spa da 04 - 12 yaş arası çocuklar için oyun alanları, mini kulüp ve çocuk havuzu gibi birçok seçeneği bu otelde bulabiliyorsunuz.

Korel Thermal Resort Clinic Spa’da Toplam 2 açık, 4 kapalı yüzme havuzu, 4 adet Termal havuz ve 8 adet özel aile banyosu mevcut. Spa Bölümünde masaj, çamur banyosu, bitki banyoları, cilt bakımları, kuaför, vücut bakımları, gibi zayıflama kürleri uygulanıyor. Spa ve klinikten oluşan Sağlık kompleksi toplamda 4000 m2alana kurulu. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezinde 2 tane Uzman Doktor, Fizyoterapistler ve Hemşireler görev alıyor.

Korel Thermal Resort Clinic Spa size çok iyi gelebilir. Thermal bir tatile ihtiyacım var diyorsanız, sağlık komplesi kapsamındaki bu harika seçenekler sizi büyük oranda rahatlatmış hissettirebilir.

Yazete Tatil, tatilini sağlık kapsamında yapacaklar için sağlık, sıhhat dolu günler diliyor…

İyi tatiller…

Şeyda Çakır

Web Ajansı.

seyda.cakir@webajansi.com.tr

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER