ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Sağanak Yağışlı
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ağustos 2013 Pazar 01:04

HD Kalitesinde Film İzlemenin Yeni Tadı

Gerçek HD kalitesinde film izlemenin yeni adresi


Animasyon teknolojinin de gelişmesiyle, sinema sektörüne adını yazdırmış ünlü yönetmenlerin kullandığı bir yöntem oldu. Vizyonda pek çok animasyon filme artık sıklıkla rastlar olduk. Peki, nedir bu animasyon?

Animasyon eski zamanlarda birkaç resmin arka arkaya konarak hızlıca hareket ettirilmesiyle oluşan görüntüye denirdi. Resim sanki hareket ediyormuş gibi görünür, bu da hoş bir görüntüye sebebiyet verirdi. Önce bu yöntemle çizgi filmler oluşturulmaya ve gösterilmeye başlandı, sonrasında gelişen teknoloji ile birlikte resimlerin yerini bilgisayar programları aldı ve animasyonları elde etmek gelişen teknoloji ile birlikte kolay hale geldi. Animasyon filmleri tarafından yapılan uzmanlarca kolay yapılabilen ancak maliyetli bir iştir. Sinema sektöründe animasyon filmlerine genellikle çocuklar için hazırlanmış filmlerde rastlarken, bilim-kurgu sektöründe de bu türü çoğunlukla görebiliriz. Geçmişten günümüze tüm animasyon filmlerini sitemizde bulabilmeniz mümkündür, hem de hd kalitesinde. 

Sitemizdeki tüm filmler geçmişten günümüze hd formatında düzenlenir ve tekrar izleyicilerin beğenisine sunulur. Sitemizde tüm filmler kategorize edilir ve türüne göre sıralanır. Bu izleyicinin aradığı filmi kolayca bulabilmesini sağlayan bir özelliktir. Ayrıca filmleri izlemeden önce film hakkında bilgi sahibi olabilmek için, fragmanları da filmin videolarından önce bulunur. Online filmi izledikten sonra film hakkında görüş ve eleştirilerinizi de filmin afiş altına bırakabilirsiniz. Ayrıca filmi izlemeden önce de hakkında yapılan diğer yorumları burada bulabilirsiniz.

İzleyicisine kaliteyi ve bununla birlikte kusursuz hizmeti sunan bir online film izleme sitesi olarak bunun gururunu yaşamaktayız. Ailemize katılan ve sitemizde hd film izleyen tüm izleyicilerimiz bizim için değerlidir, bu nedenle izleyicilerimizin görüşleri ve eleştirileri kayda alınır ve değerlendirilir. Sizler de ailemizin bir üyesi olmak ve keyifle film izlemenin tadına varmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER