ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 17:12

Güral Afyon Wellness Convention

Güral Afyon Wellness Convention

Bahar bitiyor. Yaza girmemize çok az kaldı! Yazete Tatil erken rezervasyon seçenekleriyle otel seçimlerinizi kolaylaştırmaya devam ediyor!


 

Afyon otellerini tanıtmaya devam ediyoruz…

Afyon ili ve çevresi biliyorsunuz ki, Sağlık Turizm’i ile dikkat çekiyor. Kentte Karayolu ve Demiryolu ile büyük kentlerden çok rahat ulaşılabiliyor. Kent sınırları içindeki kaplıcalar Afyon’da Sağlık Turizm’inin önem kazanmasıyla biliniyor.

Güral Afyon Wellness Convention konum olarak İzmir Karayolu’nun 7 Km' ilerisinde bulunuyor.Yaz kış aynı sıcaklıkta şifalı termal su, 9500 metrekarelik SPA merkezi, bir tanesi 1500 kişi kapasiteli toplam 13 toplantı salonu ve 2200 metrekareye yayılan eğlence ve sosyal alanlarıyla Güral AfyonWellness Convention, bir termal otelden çok daha fazlasıyla karşınızda oluyor.

Yazete tatilin sizlere sunmuş olduğu oteller listesinde Güral Afyon Wellness Convention Hotel’de var! Termal suyun faydaları ile hem sağlıklı hem de eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Tüm tatilcilere sağlık ve sıhhat içinde bir tatil geçirmelerini dileriz…

İyi tatiller…

Şeyda Çakır

Web Ajansı.

seyda.cakir@webajansi.com.tr

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER