ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Rüzgarlı
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 23:18

Günlük Burç Koç

Burçlar hakkında bilgiler yer almaktadır.


Günlük Burç Koç

Günlük koç burcunda, birileri sizleri ısrarla aramaya koyulmuştur, çevrenizde ki insanlar sizlere yakınlaşmak isteyecektir. Bunları fark etmeniz gerekir iyi veya kötü yönlü kişiler sizinle birlikte olacaktır. İşlerinize yoğunlaşmanızı ve sizleri aşk konusunda mahkûm etmemeli. Aşk için işleriniz den vazgeçmemelisiniz. 2 işi birden bir arada götürmek de güçlük çekeceksiniz ama aşk için bugünler de kapınız her daim açık olması gerekiyor.

Koç Burcunun İş Falı

Son günler de çok yorulacaksınız ve bu yorgunluğu ne olduğunu bilmiyorsunuz. Bu nedenler den dolayı da işle ilişkinizi abartılı bir hal alacaktır. İşinize verdiğiniz duygusallıkları biraz olsa da hayatın başka dalların da gösterin.

Koç Burcunun Para Falı

Paranızı bu aylar içerisin de iyi koruyor, ama gerekli durumlarda da düşünmeden paranızı saçabiliyorsunuz bu konuya biraz dikkat etmeniz gerek. Bu konular da biraz paylaşımcı birisiniz sırlarınızı bu aralar kimseye açmayın. Yakın zaman da sizi mutlu edecek para haberleri almanız mümkündür.

Koç Burcunun Günlük Dikkat Falı

Gönül meselerine ve iş konusun da kendinizi çok yoruyorsunuz. Kendine dönük bir davranış göstermenizin tam zamanı yorgunluğunuzun ana nedenlerinden biri de bu olabilir.

Günlük Burç Boğa

Boğa Burcunun Günlük Aşk Falı 

Enerjinizi duygusal ve ikili ilişkilerinize yönlendirmek için tam vakti. Ertelediğiniz buluşmaları bugün tekrardan gerçekleştirmek için mesaj atmanızın vakti geldi ve günlük burç tekrardan bir işiniz çıkması muhtemeldir dikkatli olun. Bu yüzden siz ilk önce davranın ve arayıp gönlünü alın.

Boğa Burcunun İş Falı

Geçtiğimiz günler de iş yeriniz de yaşadığınız tatsızlıkların bugün düzeleceğini göreceksiniz ve bu sizi çok mutlu edecektir. Arkadaşlarınız ile çok özel bir konumdasınız ona göre arkadaşlarınıza iyi ve samimi olarak davranın. Üst personeliniz den işiniz ile alakalı birçok öğüt alabilirsiniz ve bunuda yerine getirmeye çalışınız.

Boğa Burcunun Günlük Para Falı

Alım-Satım işleriyle uğraşıyorsanız eğer bugün çok yorulacaksınız ama işinizin de karşılığını göreceksiniz. Aileniz ve eşiniz ile aranızda ki para konusu için karar almak için uygun bir gün. Hukuksal konular yaşıyorsanız eğer, olumlu gelişmeler alacaksınız.

Boğa Burcunun Günlük Dikkat Falı

Geleceğe dair hedeflediğiniz bir takım olayları bugün gerçekleştireceksiniz. Amaç ve düşüncelerinizi gerçekleştirmeniz de yardımcı olacaktır. Bu kararları alırken hızlı davrandığınız gibi gerçekleştirirken de hızlı davranın.

Günlük Burç İkizler

İkizler Burcunun Günlük Aşk Falı

Ayın konumu ve sizin konumunuz da bir takım değişiklikler gerçekleşecektir. Aşk ile ilgili yeni kararlar alacaksınız ve bu kararları alırken şüphe içinde olacaksınız. Yanlış seçimler yaparak hayal kırıklığına düşme imkânınız oldukça yüksektir.

İkizler Burcunun Günlük İş Falı

Pratik düşünmek ve hareket etmek gereken bir gün de olmanız muhtemeldir. Çalışma soyunuzu soyut hale getirerek daha iyi çalışma şekli alabilirsiniz. Sabah saatlerin de çıkan fırsatları kaçırmayınız

İkizler Burcunun Günlük Para Falı

Özellikle parasal konular da çok dikkatli davranmanız gereklidir. Zira paranızı bu ay içerisin de gereksiz yerlere düşünmeden verdiniz. Bugün ani kararla yapacağınız harcamalara dikkatli ve özenli olmanız gereklidir. Bu ay içerisin de parasal konunuz yerin de gitmeyebilir.

İkizler Burcunun Günlük Dikkat Falı

Ortaklaşa işler yürütüyorsanız, Ortak bir karar almanız gereklidir kendi kendinize karar alarak yönettiğiniz iş ortamını çıkmaz yerlere getirmeyin. Alacağınız teklifleri ortağınız ile birlikte gözden geçinerek karar veriniz. Ortağınız ile birlikte bir yer de buluşup iş tekliflerinizi tekrar değerlendirerek yeni işler almaya çalışınız, elinizde ki imkanları iyi kullanmaya bakınız. Diğer burçların yorumları için tıklayınız

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER