ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Hafif Sağanak Yağışlı
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Mayıs 2013 Cuma 14:04

Göcek Göcek Mavi Tur

Göcek Göcek Mavi Tur

Göcek Göcek Mavi Tur, konuklarını denizin maviliklerine sürüklemeye hazır! Sizin seçiminiz gemi mürettebatları eşliğinde denizin maviliklerine uzanmaksa eğer bu Mavi Tur tam size göre!


 

Denizin masmavi sonsuzluğunda yolculuğa çıkmak istemez misiniz? Tatilinizi böyle bir tur ile mükemmel bir hale getirebilirisiniz. Gelin turkuaz mavisi bu turların serüvenine Göcek Göcek Mavi Tur’un hazırladığı eşi benzeri olmayan programına Yazete Tatil olarak kısaca birlikte göz atalım… İlk gün görevliler eşliğinde kamaralara yerleştirdikten sonra kısa bir bilgilendirmeyle seyir edeceğiniz yerler belirleniyor. Teknede servis akşam yemeği ile başlıyor ve geceyi limanda geçiriyorsunuz. Tam 7 gece 8 gün süren bu serüven gemi mürettebatlarının konuklarla tanışmasından sonra gidilecek olan noktalar misafirlere söylenerek tura başlanıyor.

Göcek Göcek Mavi Turile misafirlerin liman çıkış işlemleri tamamlandıktan sonra geceyi geçirmek üzere Zeytinli Ada’sına doğru yol alınıyor. Turun ikinci günü cennet bir koy olan Tersane Adası’nda yüzme molası ve öğle yemeği veriliyor. Daha sonra geceyi geçirmek için hamam koyuna demir atılıyor.

Göcek Göcek Mavi Tur kaptanının, size öyle bir sürprizi oluyor ki muhteşem görkemiyle Kelebek Vadisi’nde uyanıyorsunuz. Öğle yemeğinizi Ölü Deniz’de yedikten sonra Göcek Göcek Mavi Tur kaptanı, tabiatın eşsiz harikalarını sizlere göstermeye devam ediyor. Mavinin eşsiz renginin büyüsüne kapılmışken tam ardından Kayaköy’de yürüyüş yapma imkânı bulabiliyorsunuz. Gemiler Adasına tekrar dönüş yapılarak adada bulunan harabelere çıkıp etkileyici bir manzara izlemenin keyfini yaşıyorsunuz. Peşi sıra Turunç Köyü, Ağa Limanı, Bedri Rahmi Koyu gün bitiminde Sıralıbük Koyunda geceyi geçiriyorsunuz, Sarsala Koyu, Yassıcalar, Osman Ağa Koyu gibi birçok koya demir atan Göcek Göcek Mavi Tur en son gece Göcek Ada’sına demir atarak yaşanılan maviliği hafızalara kazınmasında ev sahipliği yapıyor.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER