ÖNE ÇIKANLAR :
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Mayıs 2013 Cuma 14:15

Fethiye Marmaris Mavi Tur

Fethiye Marmaris Mavi Tur

Fethiye Marmaris Mavi Tur ile derin masmavi bir suya daha yakın olmak için Fethiye Marmaris Mavi Tur konuklarını denizin maviliklerine sürüklemeye hazır! Sizin seçiminiz gemi mürettebatları eşliğinde denizin maviliklerine uzanmaksa eğer bu tatil turu tam size göre!


Fethiye Marmaris Mavi Tur tatilcilere eşsiz unutulmaz rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Tam 7 gece 8 gün süren tatil serüveni görevliler eşliğinde kamaralarınıza yerleştikten sonra başlıyor. Mavi sulara yelken açmaya kristal beyazı sularda doya doya yüzmek  Fethiye Marmaris Mavi Tur’dan geçecekse eğer seyir aldığı yerler tam size göre!

Fethiye limanında başlayan tatiliniz Yassıcalar’da soluk almaya başlıyor. Yüzme molası verildikten sonra akşam yemeği için Ağa Limanı'na geçiliyor. Tatilinizin devamında Ekincik Koyu, Marmaris, Kadırga Kumbükü, Cennet Adası, Göcek 12 Adalar bölgesindeki Domuz Adası'na Cleopatra Hamamı Koyu'na Bedri Rahmi Koyu Turunç ya da Tarzan Koyu Samanlık Koyu sonunda Fethiye limanına varıldığında ruhunuzun tamamen dinlendiğini hissedip 8 günlük maviliğin biraz daha sürmesini isteyeceksiniz.

Yaşanılan onca güzel anılarla Fethiye limanına demir atıldıktan sonra Fethiye Marmaris Mavi Tur serüveninin sonuna gelinerek tatilinizi tabiatın eşsiz güzellikleriyle bitiriyorsunuz. Denizin maviliğindeki sonsuzluk ruhunuza işleyecek gibi görünüyor. Yaşadığınız yoğun iş temposundan uzak tamamen denizle iç içe bir tatil hayalinizi süslüyorsa Yazete Tatil’in hazırlamış olduğu Fethiye Marmaris Mavi Tur tatili tam size göre diyebiliriz.

Web Ajansı

Şeyda Çakır

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER