ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 23:26

Elemanonline Web Sitesi Yenilendi!

Yeni web sitemiz acaba beğenecek misiniz?


Türkiye’nin iş ilanları sitesi Elemanonline.net yenilenen web sitesi ile iş ve eleman bulmayı daha kolay hale getiriyor.

 

2005 yılından bu yana iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getiren insan kaynakları ve kariyer portalı Elemanonline.net daha kullanışlı ve daha modern yeni arayüzü ve tasarımı ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.

 

Bugüne kadar geliştirdiği sistem ve arayüz tasarımları ile sektörde takip edilen Elemanonline.net, yeni tasarımı ile yeni bir dönem başlatmayı hedefliyor. Görsel değişikliklerin yanısıra altyapısındaki güncellemelerle daha hızlı ve daha güvenilir bir hizmet sunuyor.

 

Yapılan değişikliklerle iş arayan adayların iş ilanları sayfasına daha rahat ulaşabilmeleri sağlanırken, arama sonuçlarında kendilerine daha uygun iş ilanlarının listelenmesi sağlandı. Anasayfada öne çıkmak isteyen firmalar için vitrin iş ilanları alanı oluşturuldu. Web sitesinin tüm ekran çözünürlüklerine uygun (Responsive Design) olarak görüntülenebilmesi sağlandı.

 

Elemanonline.net 180.000’den fazla üye firma ve 1.400.000 özgeçmiş ve 20.000’den fazla aktif iş ilanı ile her sektörden binlerce kişinin  ve eleman bulmasına aracılık ediyor. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER