ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 16:07

Anemon Afyon Thermal Spa Hotel

Anemon Afyon Thermal Spa Hotel

Bahar bitiyor. Yaza girmemize çok az kaldı! Yazete Tatil erken rezervasyon seçenekleriyle otel seçimlerinizi kolaylaştırmaya devam ediyor!


 

Afyon ili ve çevresi biliyorsunuz ki, Sağlık Turizm'i ile dikkat çekiyor. Kentte Karayolu ve Demiryolu ile büyük kentlerden çok rahat ulaşılabiliyor. Kent sınırları içindeki kaplıcalar Afyon’da Sağlık Turizm’inin önem kazanmasıyla biliniyor.

Termal suyun faydaları ile hem sağlıklı hem de eğlenceli bir tatil geçirebileceğiniz bu Termal Otel Şehir otelciliği zerafetiyle konuklarıyla buluşuyor.

Anemon Afyon Thermal Spa Hotel Türkiye’nin hizmet veren en iddialı 5 yıldızlı Spa otellerinden bir tanesi. Anemon Afyon Thermal Spa Hotel konum olarak Afyon şehir merkezine 8.Km, Uşak Havalimanına ise 90.Km mesafede bulunuyor.

Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktada, tarihin, zaferin, mermerin, sucuğun ve termalin başkenti konum ve unvanına sahip Afyonkarahisar’ın girişinde Ankara-İzmir karayolu üzerinde hizmet veren Anemon Afyon Oteli sizi ve değerli misafirlerini en güzel şekilde ağırlamayı umuyor.

Otelde Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünülmüş. Anemon Afyon Thermal Spa Hotel’ın, oda ve konaklama özellikleri, yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleri ile unutulmaz bir Yaz Tatili geçirebilirisiniz.

Yazete Tatil, paylaştığı oteller ile size en uygun konaklama seçeneklerini karşınıza çıkartıyor. Size En uygun oteli Yazete Tati’lden takip ederek yaz tatilinizi nerede ve nasıl geçireceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz... Seçim tamamen sizde! Tüm tatilcilere mutlu ve huzurlu bir yaz tatili geçirmelerini diliyoruz…

Sevdiklerinizle beraber mutlu tatiller dileriz…

Web Ajansı

Şeyda Çakır 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER