ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
TATİLTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 09:46

2013 Yılında yayınlanan Filmlerden 3 Mükemmel film izle

2013 Yılında yayınlanan Filmlerden 3 Mükemmel film izle

Kaliteli film izlemenin tek adresi


Daha önce Karayip korsanları gibi film serileriyle büyük başarı yakalayan Johnny Depp yeni filmiyle de karşımıza çıktı. Film de gerçekleşen olaylar ve genel olarak film yapısıyla karayip korsanlarını andıran film de insanlar için tam bir macera filmi haline dönüştürülmüştür. Filmin adı ise Maskeli süvaridir. İsminden de anlayacağınız gibi maskeli süvari izlemeyenler filmin genel konusunun ne olduğunu tahmin edebilmektedir. Maskeli süvari izleyenler film hakkında yorum istendiğinde genel olarak filmin çok güzel olduklarını ancak daha önce ki Johnny Depp filmlerinde ki görüntü kalitesini yeterince bulamadıklarını ve bu kaliteyi halen aradıklarını söylemişlerdir. Film isminden de anlaşılacağı gibi film bir macera filmidir. Film de Johnny Depp yine maceradan maceraya atlarken film bir Amerikan filmi olmakla beraber Amerikan film geleneklerine göre de çekilmiştir. Film de yapýlan alıntılar da genellikle eskimiş ve moda olmuş replikler tercih edilmekle beraber filmin bir kovboy filmi olduğu da eklenmesi gereken en önemli notlar arasın da bulunmaktadır. Film de Johnny Reid rolünü kahramanımız depp almaktadır.
 
 
Zamana karşı hareket hızının önemli olduğu filmler de her zaman için bir heyecan bir aksiyon vardır ve aksiyon filmlerini de sevenler için de bunun bir şans oldudu kaçınılmayacak bir gerçektir. Dünya savaşı z filmi ise bu filmlerden sadece biridir. Film de ailesiyle mutlu bir hayat geçiren ve çocuklarıyla sürekli olarak gezip tatiller düzenleyen bir baba ve eşi söz konusu olmuştur. Babamız ise aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ekran yüzü olan Brad Pitt’dir. Brad Pitt her filminde olduğu gibi dünya savaşı z izleyenleri de yeterince mutlu etmişe benziyor. Film de çocuklarını korumak için zorlu bir savaş içine giren Pitt zamana karşı savaşmaktadır. Dünyada ki bütün insanları tehdit eden ama hiçbir insanın farkında bile olmadığı zarar da Brad tek başına ve ona destekçi olan birkaç kimse ile bu olayı başarmak için çabalamaktadır. Brad başaramaz ise dünyanın sonun da gelecğinin farkıdadır ve çocukları ve tüm dünya halkının korumak için bunu sonuna kadar yapmak zorunda olduğunu bilmektedir.
 
 
Gelecek ile ilgili filmler de her ne kadar bir azalma görünse de yeni çıkan filmler de genel olarak temel alınan izleyici merakını dindirmek ve izleyicilerin dikkatlerini toplayarak onları bir düşünce ve fikir elde etmesini sağlamaktır. Ancak geçmişte özellikle 2005 den önce uzay üzerine yazılmak istenen filmler de bu durum yoktur. Filmler de genellikle izleyici kazanılmak için saçma sapan şeylere başvurmaktan çekinmeyen yönetmenler artık yoktur. O yönetmenler yerine sizlerin en iyi şekilde film izlemeniz için kaliteli şeyler ortaya çıkaran yönetmenler yer almıştır ve gelişmeye devam etmektedir. Bu filmlerden biri de yargıç dredd filmi dir. Yargıç dredd filmini izleyenler gerçek bir gelecek filmi izleyeceklerdir. Gelecekte ki bilimin getirdiği kötü durumlardan birini konu edinen film de çok güzel bir yapı işlenmiştir. Film de polisler gelecek de o kadar kötüleşecektir ki kötü gördükleri herkesi öldürmek zorun da kalacaklardır. Film de polisler haricin de atom enerjisiyle el de edilen şeylere de yer verilmiştir.
KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER