ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Temmuz 2013 Salı 02:04

"Yüzüme konuşun!"

"Yüzüme konuşun!"

Trabzon Başkanı'ndan F.Bahçe'ye sert yanıt geldi


Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe'nin resmi sitesinden yaptığı açıklamaya yanıt verdi.
Hacıosmanoğlu, Mamur'a yönelik "Seni gömecek yer bulamam" gibi bir ifade kullanmadığını söyledi. Fenerbahçe'nin açıklamasına da tepki gösteren Trabzon Başkanı, "Siteden değil yüzüme konuşun" dedi.

"F.BAHÇE'DEN TRABZON'A ÇOK SERT CEVAP" HABERİ İÇİN TIKLAYIN


Hacıosmanoğlu, şunları söyledi:
"Anadolu takımlar kardeş takımlarımız. Kayserispor Başkanı da olayların buraya gelmemesini arzu etmiştir. Biz ağabey olarak gördüğümüz sıcak ilişkiler içerisinde olduğum Recep Mamur Bey, Fenerbahçe'nin vekaletini kötü bir amaçla almadığını söyledi. Ama kulüpler birliğinde kamuoyuna yansıdığı gibi bir ifadem olmadı. Ancak benim kullandığım iddia edilen ifadeleri çıkaranlar ise Fenerbahçe'nin başında olan zati muhteremin iş bu. İsmini zikretmek istemiyorum. Kayserispor başkanını kullanmaya çalışmışlar. Kayserispor başkanının Kulüpler Birliği başkanı seçilmediği iyi oldu. Çünkü seçilseydi ertesi gün gazetede 'Emek hırsızı Aziz Yıldırım başkan seçtirebiliyor' yazacaklardı. Bu da emek hırsızın son ayak oyunlarıydı, işe yaramadı.Yandaş medyalarına yalan haber yazdırdıklarını yeni bir literatür kattığını herkes gördü. Ben o tür cümleleri kullanmam. Hiçbir Anadolu kulübü için kullanmam. Ben öyle bir cümle kullanmadım. Ancak o zat-ı muhterem (Aziz Yıldırım) şaşkın ördek gibi dalmış olaya. Bugün yaptığı açıklamada kendilerin yaptığı ahlâksız suçları ve şikeyi çıkarıp da bize senaryolar oynayıp bizi kötülemeye çalışıyorlar. Onlar kendi camialarını rezil ettiler hem de dünyaya rezil ettiler. Hakaret eden, bütün herkesi şikayet eden, sadece kendisinin temiz olduğunu söyleyen emek hırsızı var."

"FENERBAHÇE AZİZ YILDIRIM'DAN KURTULURSA..."
"Siteden açıklama yapmayacak bizim karşımıza çıkacak yüzümüze söyleyecek. Askerlik yapmayan biri nasıl bir yüzle hala konuşuyor. Zaten Fenerbahçe camiası kurtulursa bu zat-ı muhteremden kurban kesecek. Bize kısa süreli başkan diye yayın yapılıyor. Biz kısa süreli başkanlık yaparız ama onurlu başkanlık yaparız."

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER