ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Aralık 2014 Salı 13:28

Yönetimin 3 uyarısı

Yönetimin 3 uyarısı

Fenerbahçe Yönetimi, İsmail Kartal'ı 3 konu hakkında uyardı.


Üst üste alınan 2 beraberlik sonrası Fenerbahçe Yönetimi, İsmail Kartal'ı 3 konu hakkında uyardı.Önce Bursa, sonra Eskişehir maçında alınan beraberlikler, Fenerbahçe Yönetimi’nin sabrını taşırdı. Takımın özellikle Es-Es karşısındaki dağınık görüntüsü, yöneticilerin canını fazlasıyla sıktı ve teknik direktör İsmail Kartal’ın kararları sorgulanmaya başlandı. Maçtan sonra Kartal ile görüşen yönetim, 3 konuyu masaya yatırdı...

"Caner yedek otursun"

2013-14’te ilk 11 haftada 7 asist ve 1 golle oynayan Caner, bu sezon aynı süreçte sadece 2 asist yaptı. Yıldız futbolcunun gözle görülür bir düşüş yaşaması üzerine yönetim devreye girdi. Kartal’a öneride bulunan yöneticiler, Bursa maçında Caner konusunda ağabeylik yaptın fakat işe yaramadı. Caner dökülüyor. Hasan Ali formda. Daha önce yaptığın gibi Caner’i uyarı için yedek oturt” dedi.

"Gökhan kendine gelsin"

Gökhan Gönül belki de en kötü sezon başlangıçlarından birini yaptı. Ancak milli yıldızın düşük performansında sakatlığının da etkisi vardı. İşte Kartal’a 2. uyarı buradan geldi... Yöneticiler, "Gökhan sakat ve çok verimsiz. Eski halinden eser yok. Gerekirse Mehmet Topuz’a orada şans ver. Gökhan da kendine gelsin” sözleriyle sağ bekteki sorun için çözüm önerisinde bulundu.

İstatistikler Webo diyor

F.Bahçe’de istatistikler de Webo neden oynamıyor?” sorusunu haklı çıkartıyor. 10 maça çıkan, 8’ine 11’de başlayan Emenike, 2 gol attı. 11 maçın 7’sinde 11’de görev alan Sow ise 4 kez ağları sarstı. Webo ise 8 maçın 3’üne 11’de başladı, 4 gol attı. Bu noktaya dikkat çeken ve Kartal’ı uyaran yöneticiler, Emenike ve Sow formsuz. Tepkilerden korkma. Webo artık takımın parçası olmalı. Onu 11’e monte et. Formayı hak eden Webo’ya ver” ifadelerini kullandı. 

(Habertürk)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER