ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2013 Cumartesi 08:49

Yönetim hediye yağdırdı

Yönetim hediye yağdırdı

Fenerbahçeli yöneticiler 50 çalışanı muttlu etti.


Fenerbahçe’de geçtiğimiz gün düzenlenen Yılbaşı Balosu oldukça keyifli geçti. 3 Temmuz sürecinden sonra ilk kez yeni yıl partisinde biraraya gelen sarı-lacivertli yönetim ve çalışanlar doyasıya eğlendi.

Skorer'in haberine göre, baloda 3 adet MINI Cooper marka araç, tablet bilgisayarlar, cep telefonu, seyahatler ve ünlü restaurantlarda yemek gibi çok sayıda armağan dağıtıldı. Ciddi bir meblağ tutan hediyelerin paralarını yöneticilerin kendi ceplerinden karşıladığı, böylece kulübe ekstra bir yük gelmediği bildirildi.Başkan Aziz Yıldırım’ın yöneticilere “Geçmiş dönemlerde hediyeler kulüp kasasından alınırdı. Bu kez bizler bir jest yapalım” önerisini getirdiği ve herkesin bunu kabul ettiği kaydedildi.

50 PERSONEL GÜLDÜ

CEO Hasan Hakkı Yılmaz’ın göreve gelmesinden sonra harcanan her kuruşun takibinin yapıldığı Fenerbahçe’de, Yıldırım’ın böyle ağır bir maliyeti kulübün karşılamasını istemediği, büyük bir titizlikle yürütülen mali yapıya böylece yeni giderlerin eklenmediği belirlendi.

Eğlencenin tavana vurduğu gecenin en mutlusu ise personel oldu. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı gecede 50 kişi balodan hediyelerle ayrıldı. Öncekilerden farklı olarak bu sefer hediye sayısının fazla olması da dikkatlerden kaçmadı. Başkan Yıldırım’ın özellikle 3 Temmuz sürecinde kulüpte mesai harcayan çalışanlarına böyle bir jestle karşılık verdiği belirtildi. Gecede en önemli ödül olan arabaların kulüp hemşiresine, bir Fenerium çalışanı ile resepsiyoniste çıktığı bildirildi.

İLK DANS YILDIRIM’IN

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği gecenin açılış dansını Başkan Aziz Yıldırım yaptı. Yıldırım tüm masaları tek tek dolaştı, herkesle fotoğraf çektirdi. Çalışanları ise uzun uzun sohbet eden ve hizmetlerinden dolayı herkese teşekkür eden Yıldırım’ın orkestranın çaldığı Fenerbahçe marşlarına da katıldığı belirtildi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER