ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 13:45

Yobo kampa katılıyor

Yobo kampa katılıyor

Fenerbahçe Antalya'daki ilk antrenmanını yaptı. Nijeryalı oyuncunun akşam kampa katılması bekleniyor.


İkinci yarı hazırlıklarına 12 Ocak'a kadar Belek'te devam edecek olan sarı-lacivertliler kampın ilk antrenmanını bu sabah gerçekleştirdi.

YOBO KAMPA KATILIYOR

İstanbul'da milli takımı ile olan problemini halletmek için kalan ve bu akşam kampa katılacak olan Yobo ile kadroda düşünülmeyen Bienvenu ile Özgür Çek'in olmadığı çalışmada teknik direktör Aykut Kocaman futbolcuları 3 grubu ayırdı. Bir grup saha kenarında kondisyon depolamak için tempolu koşular yaparken, diğer gruplar dar alanda prese dayalı pas çalışması gerçekleştirdi.

Belli aralıklarla gruplar yer değiştirirken, kaleciler ise kondisyon ve güç depolayıcı ayrı çalışmalar yaptı. Bileği burkulduğu için ayağı şişen, şiş inmesine rağmen tedavisi devam eden Sezer'in katılmadığı antrenman yaklaşık 2 saat sürdü.

KAMPTA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ DE VAR

Samandıra'da yabancı futbolculara bir süredir Türkçe eğitim verilirken, bu kampta ise İngilizce öğretmenleri de bulunuyor. Yerli futbolculardan bazılarının İngilizce'sinin kuvvetlendirilmesi için 10 gün boyunca eğitim verilecek.

BAŞKAN AZİZ YILDIRIM ANTALYA'YA GELİYOR

Fenerbahçe'nin bu akşam Antalya'daki basketbol maçını izleyecek olan Başkan Aziz Yıldırım, kampta 2-3 gün kalarak hem Aykut Kocaman'a destek olacak hem de transfer çalışmalarını birlikte yürütecekler. Başkan yıldırım'ın futbolcularla da yakından ilgileneceği ve hem dest hem de moral vereceği belirtildi.

YÖNETİM DE GELİYOR

Sarı-Lacivertli yöneticilerin ise yarından itibaren Belek'e gelecekleri ve onların da birkaç gün takımla vakit geçirecekleri öğrenilirken, Antalya'nın güzel havası ile birlikte birbik ve beraberliğin artırılacağı öngörülüyor. Antalya'daki ilk gününde 20 derecelik ısıda çalışan takımın 2 sezon öncesindeki gibi moralinin üst düzeyde olduğu ve bunun korunması için ellerinden gelenin yapılacağı belirtiliyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER