ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Mayıs 2014 Perşembe 23:10

Yılmaz Vural şehri terketti!

Yılmaz Vural şehri terketti!

Süper Lig yolunda play-off'ta finale çıkan Mersin İdmanyurdu'nun teknik direktörü Yılmaz Vural şaşırtıcı şekilde şehri terketti


Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Samsunspor ile oynayacakları PTT 1. Lig play-off finali öncesi şehri terk etti. Yılmaz Vural, takımının Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadyumu'nda yaptığı son antrenmana katılmayarak İstanbul'a gitti.

Edinilen bilgiye göre Yılmaz Vural, alacaklarının ödenmemesini gerekçe göstererek, şehirden ayrıldı. Yılmaz Vural'ın, kulüp yönetimiyle alacakları konusunda sıkıntılar yaşadığı, bununla ilgili yönetime süre verdiği ancak, bu sürenin dolmasıyla birlikte Mersin'den ayrılarak İstanbul'a gittiği öğrenildi.

Öte yandan, Yılmaz Vural'ın şehirden ayrılmasının ardından takım, Mersin İdman Yurdu Genel Menajeri Serkan Damla'ya teslim edildi. Kırmızı Lacivertliler bu akşam Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadyumu'nda yaptığı antrenmana Serkan Damla yönetiminde çıktı.

Bu arada futbolcuların, yönetime, Serkan Damla ile final maçına çıkabileceklerini söylemesi üzerine, yönetimin de bu görevi Serkan Damla'ya verdiği gelen bilgiler arasında yer aldı.

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER