ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Aralık 2012 Çarşamba 21:36

Yılmaz: "Hedefimiz ilk beş"

Yılmaz: "Hedefimiz ilk beş"


Çankırıspor Teknik Direktörü Hakan Yılmaz, Ballıca mevkisinde yapılan antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yılmaz, ligin ilk yarısını ilk beşte bitirmeyi hedeflediklerini söyleyerek,'' Takımımızın eksikliklerinin bilincindeyim, ancak bunları aşacak güçteyiz. Devreye ilk beş içinde girip, iyi bir hazırlık dönemi geçirmek istiyoruz.'' dedi.

Takım olarak eksiklerini gidermeye çalıştıklarını belirten Yılmaz, kendi evlerinde oynadıkları Bandırmaspor maçında birçok gol pozisyonuna girdiklerini ancak bunları gole çeviremediklerini söyledi. Yılmaz önümüzdeki hafta oynanacak Hatayspor maçına da değinerek, şunları söyledi:

'Hatay grubun yenilmeyen tek takımı. Bu artı motivasyon mudur, değil. Ancak biz de uzun süre yenilmedik. Bizim grubumuzda her şey olabiliyor. İyi hazırlanıp, puanla dönmenin hesaplarını yapıyoruz. Rakibimizin gücünü biliyoruz, ona göre tedbirlerimizi alacağız. Amacımız puan ya da puanlar almak. Yenilgiyi ise aklımıza bile getirmek istemiyoruz.''

Takımın başarısı için seyirci desteğine ihtiyaçları olduğunu söyleyen Yılmaz, ''Biz küçük bir kentin büyük takımı olmak istiyoruz. Bu nedenle de daha fazla taraftar desteğine ihtiyacımız var. Şehrin önde gelenlerinin de desteğinin artırması gerekiyor. Hedefimize ulaşmamız için, daha fazla destek almalıyız.'' şeklinde konuştu.

Takımdaki sakat oyuncular hakkında da bilgi veren Yılmaz, ''Can'ın ve Hüseyin Akoğlu'nun sakatlıkları var. Can, devreyi kapattı. Hüseyin'in ise durumu hafta sonunda netlik kazanacak.'' dedi.

Çankırıspor'da kaleci Ömür'de elinden yaşadığı sakatlık sonrası devreyi kapatmıştı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER