ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Şubat 2013 Perşembe 00:40

Yıldızlı kutlama

Yıldızlı kutlama

TFF Başkanı Demirören, yemekte bir araya geldiği Galatasaray Başkanı Aysal'ı, Drogba ve Sneijder transferlerinden dolayı kutladı.


Türkiye Futbol Federerasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile Galatasaray Başkanı Ünal Aysal öğle yemeğinde bir araya geldi.

Demirören, özellikle Drogba ve Sneijder transferlerinden dolayı Aysal'ı kutladı.

Sunset Restoran'daki öğle yemeğinin çok önceden planlandığı bildirildi. Başkan Demirören'in, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile yaptığı görüşmede, iki yıldız futbolcunun transferinin Spor Toto Türkiye Ligi'nin tanıtımına ve marka değerine önemli katkı sağladığını belirttiği vurgulandı. Demiören-Aysal ikilisinin, futbolun temel sorunlarını da ele aldığı ifade edildi.

Demirören ile Aysal arasındaki buluşmada en çok merak edilen konu, Orduspor maçındaki olayların konuşulup konuşulmadığı idi. İkilinin, Teknik Direktör Fatih Terim'in tribüne gönderilmesini hiç görüşmedikleri öğrenildi. Yemeğin daha önce planlanmasından dolayı randevunun gerçekleştiği, ancak ikilinin, herhangi bir yanlış anlamaya neden olmaması için bugün görüşülecek dosya hakkında fikir belirtmedikleri ifade edildi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER