ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Ocak 2014 Pazar 11:46

Yıldırım'dan sert açıklamalar

Yıldırımdan sert açıklamalar

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Antalya Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesinde konuştu.


Aziz Yıldırım'ın açıklamaları;

''BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ''

Yıldırım, yaptığı konuşmada, "2010-11 sezonunda buraya 9 puan geriden gelmiştik. İkinci yarıda bu puan farkını kapatarak şampiyon olduk. Daha sonra 3 Temmuz oldu, 3 Temmuz'un üzerinden 3 yıl geçti. Biz büyük bir aileyiz, bu süreçte bütün söylediklerimizin doğru olduğuna inanarak kimsenin gösteremeyeceği sivil toplum örgütünün nasıl olacağını bütün herkese gösterdiniz. Hepiniz iyi ki varsınız. Bugün geldiğimiz noktada söylediğimiz sözlerin ne kadar doğru olduğunu hep beraber görüyoruz.

''BİZ ŞİKE YAPMADIK, BİZ ŞAMPİYON OLDUK''

Emenike 'nin para sayma görüntüsü vardı, Sivas 'a para götürmüştük, bilmem bir oyuncaya para verdik diye suçladılar, Euro mu dolar mı belli değil. Bizim görüntüleri bastılar. Bugün bizim doğru olduğumuzu bütün herkes anladı. Biz şike yapmadık; biz şampiyon olduk, şampiyonluğunu da oyuncularının alın teriyle kazandık.

''İLKLERİ HEP BİZ YAPTIK''

Şu anda 8 puan öndeyiz. Oyuncularımızın bu puan farkını daha artıracaklarına inanıyoruz, inanın. İlkleri hep biz yaptık, stat yaptık, kapalı salon yaptık, Kulüpler Birliği başkanlığımda 150 milyon dolarlık yayın gelirini 450 milyon dolara çıkardık. Onun karşılığında bizi hapse attılar. Biz büyük bir aileyiz, büyük bir camiayız, sporun hep içinde varız, ama siyasette yokuz. Yarıştığımız bütün branşlarda şampiyon olmak için mücadele edeceğiz" ifadelerini kullandı.

(Tümspor)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER