ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mayıs 2013 Cumartesi 09:56

Yıldırım'dan Gökhan'a teselli

Yıldırımdan Gökhana teselli

Gökhan Gönül, hastanede ziyaretine gelen Başkan Aziz Yıldırım'ı görünce ağladı. Başkan da savaşçısını teselli etti.


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Benfica maçı sonrası Gökhan Gönül'ü teselli etti. Başkan'la milli yıldız arasında geçen duygusal diyaloğu Akşam spor yazarı Alaattin Metin şöyle anlattı:

"Maçtan sonra otele geldik. Başkan Aziz Yıldırım, Gökhan'ın durumunu sordu. Sonra ayağa kalktı, "Hadi hastaneye gidiyoruz" dedi. Birlikte yola çıktık. Arabaya bindik, 1,5 saat sonra stadın yakınlardaki hastaneye ulaştık. Asansöre bindik. İkinci kattaki 209 numaralı odanın kapısını açınca koltukta oturan Gökhan, ayağa kalktı. Yüzü perişandı.

SEN SAKIN ÜZÜLME

BAŞKAN, "Geçmiş olsun, otur" dedi. Gökhan ağlıyordu. Ağzından ilk dökülen cümleler, "Kupayı kaçırdık başkan" oldu. Ardından ekledi: "Büyük fırsat yakalamıştık." Yıldırım'ın tek düşüncesi Gökhan'ın sağlık durumuydu. "Üzülme oğlum, seneye alırız" karşılığını verdi. Başkan Aziz Yıldırım'ın sözünü ettiği kupa, Şampiyonlar Ligi'ydi...

KATKIMIZ OLSUN

YANINDAKİLERE döndü ve aynen şunları söyledi: "Finale çok yaklaşmıştık ama olmadı. Canımız sağolsun. Yarı final oynayarak büyük başarı elde ettik. Her sene en azından çeyrek final oynamalıyız. Hedefimiz bu olmalı. O vakit Türk futboluna katkımız olur. Gelecek sene de hedefimiz bu olacak."

(Akşam)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER