SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Aralık 2014 Çarşamba 00:50

Yıldırım'dan futbolcuları şoke eden ceza!

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/ue-1494570-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ue-1494570-622x360.jpg
Yıldırımdan futbolcuları şoke eden ceza!

Etkinlikte rol alan oyuncuların evlerine 20’şer bin dolarlık ceza tebligatı gitti.


Fenerbahçeli oyuncular, geçtiğimiz günlerde Türk Kalp Vakfı’nın ''Kalbimiz Sahada'' projesinin reklam ve fotoğraf çekimlerinde yer aldılar. Hayır kurumu için yapılan bu desteğe başta Emre olmak üzere gençlerle birlikte 6-7 oyuncu katıldı.

''GENÇLER NASIL ÖDEYECEK?''

Ancak etkinlikte rol alan oyuncuların evlerine 20'şer bin dolarlık ceza tebligatı gitti. Bu durum karşısında şaşıran futbolcular olayı İsmail Kartal ve Hasan Çetinkaya’ya iletirken, ''Genç oyuncular nasıl ödeyecek bu parayı?'' diyerek tepki gösterdiler.

CEZAYI YILDIRIM KESTİ

Başkan Aziz Yıldırım’ın bu görüntü ve fotoğrafları gördükten sonra izin alınmadan bu organizasyona katılınmasından dolayı ceza kestiği, Emre’nin itirazları sonrası cezanın kalkıp kalkmayacağını başkan Aziz Yıldırım’ın karara bağlayacağı öğrenildi. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Beşiktaş, yıldız stoperi kafaya koydu

SONRAKİ HABER

’’Tribün kapatma’’ açıklaması

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.