ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 09:47

Yıldırım o ismin istifasını istedi

Yıldırım o ismin istifasını istedi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, UEFA 1. Başkan Vekili’ne yüklendi, sarı-lacivertlilerin de bazı vaatler karşılığında CAS’tan davayı çektiğini yineledi.


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, UEFA’dan çıkan iki yıllık ceza nedeniyle UEFA 1. Başkan Vekili Şenes Erzik’e yüklendi.

Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

“Şenes Erzik nerede? Tahkim Kurulu 8 maça çıkarırken ne iş yapar? Bir de oraya resmini asmışlar, hiçbir şekilde destek vermiyor. Erzik’in bugün istifa etmesi lazım. CAS’tan neden çekildiğimizi, ne karşılığında veya karşılıksız çekildiğimizi en iyi Erzik, Demirören ve Platini bilir. Niye çıkıp, baskı yaparak Fenerbahçe’nin çekilmesini sağladık demiyorlar? Fenerbahçe aptal mıydı CAS davasını çekti? Niye çekti? Bir şeyler vaat edildi de çekti.”

MASAK’TAN SORUŞTURMA

Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) ile yazışmalar yaptıklarını, iki gün önce yine kendilerine yazı geldiğini söyleyen Aziz Yıldırım, “Biz o kadar bağırıyoruz, diğerlerine neden gitmiyorlar. Şimdi de 2007’den bu yana inceleme başlattılar. Biz her şeyi zaten bildiriyoruz” ifadesini kullandılar.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER