ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Haziran 2013 Perşembe 23:04

Yıldırım o haberleri yalanladı

Yıldırım o haberleri yalanladı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ailesiyle gittiği bir yemeğin ardından medyada yer alan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.


Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ailesiyle  gittiği bir yemeğin ardından medyada yer alan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Yıldırım, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, önceki akşam  yemek yedikleri mekandan ayrıldıktan sonra, çekilen fotoğraflarının ardından  gazetecilere yönelik kullandığı iddia edilen 'Çekilin ezerim' şeklindeki  ifadelerin ve aracını basın mensuplarının üzerine sürdüğü bilgisinin gerçeği  yansıtmadığını kaydetti.

Başkan Yıldırım'ın açıklaması şöyle:

"Aracımın plakasının da açık şekilde yer aldığı bu haberler, özel  hayata müdahale ve saygısızlık olmakla birlikte, haberlerde iddia edildiği  şekilde 'Çekilin ezerim' gibi ifadelerimin olduğu, aracımı gazetecilerin üzerine  sürdüğüm doğru değildir. İddiaların tam aksine basın mensupları, trafikte kırmızı  ışığın yandığı esnada  birçok fotoğraf almış, kendilerine herhangi bir müdahalem  olmamıştır. Özel hayata saygı duyulmaksızın yapılan ve gerçek olmayan iddialar  içeren bu haberleri kınıyorum."

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER