ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 20:41

Yıldırım Demirören Kayserispor'u ziyaret etti!

Yıldırım Demirören Kayserisporu ziyaret etti!

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, 1'inci Başkan Vekili Ufuk Özerten ve yönetim kurulu üyeleri, Kayserispor Kulübü'nü ziyaret etti.


U-20 Dünya Şampiyonası için Kayseri'de bulunan Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Türk futbolunda kalitenin iyi bir tesisleşmeden geçtiğini, Kayserispor'un da bunu aştığını söyledi.

Demirörden, Dünya Kupası'na katılacak takımlara tesislerin kapılarını açan Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mamur'a teşekkür etti. Kayserispor tesislerinde bulunan TFF heyeti, başkan Recep Mamur ve Genel Menajer Süleyman Hurma ile Türk futbolundaki son gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Demirören ve beraberindeki heyet daha sonra yapımı devam eden yeni tesisleri gezdi. Ziyaretin ardından TFF Başkanı Demirören, "Türk futbolunun tesisleşmeye önem vermesi gerekmektedir. Kayserispor da bu konuyu aşmıştır. Tesisleşme sonucunda Kayserispor'da altyapı daha da güçlenecektir. Türkiye'ye örnek bir tesis kazandırılmasında emeği geçen Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mammur ve Genel Menajer Süleyman Hurma'ya teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER