ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Şubat 2014 Salı 18:33

Yerköy İdmanyurduspor’dan Kaymakam Şengök'e ziyaret

Yerköy İdmanyurduspordan Kaymakam Şengöke ziyaret


Yozgat’ın Yerköy İdmanyurduspor Kulüp yöneticileri ve futbolcular İlçe Kaymakamı Nevzat Şengök’ü makamında ziyaret etti.

Grubunda şampiyon olarak Yozgat’ı U-19 Bölge Turnuvası'nda temsil etmeye hak kazanan Yerköy İdmanyurduspor Kulüp Başkanı Ayhan Çelik, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ekici, Teknik Direktör Yusuf Özbek ve futbolcular İlçe Kaymakamı Nevzat Şengök’ü ziyaret etti.

Ziyaretlerinden dolayı Kulüp Başkanı Çelik'e teşekkür eden Kaymakam Şengök, Yerköy İdmanyurduspor'u U-19 Ligi'nde göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik etti. Şengök, şunları söyledi:

"İlçe olarak takımımızın Yozgat’ı temsil etmesinden dolayı gurur duyduk. Kaymakamlık olarak her zaman sporun ve sporcularımızın yanında, her türlü desteği vererek gençlerimize sahip çıkmamız gerekir. Genç futbolcularımızın hem eğitimlerini hem de sporu beraber götürmesi büyük başarıdır. İkisini de başarılı götürmek zor bir iştir. Bu yönde bu başarıdan dolayı Kulüp Başkanı Ayhan Çelik’e yönetim kurulu ve futbolculara teşekkür ediyorum."

Yerköy İdmanyurduspor Kulüp Başkanı Ayhan Çelik’te U-19 futbol liginde Yozgat’ta büyük bir başarı göstererek şampiyon olduklarını belirtti. Başkan Çelik, "Hedefimiz bölge turnuvasını şampiyon olarak tamamlayıp Türkiye şampiyonluğuna katılmaktır. Bunun yanında başarılı futbolcularımızın bir üst takımlara seçilme şansı yakalayacak. Amacımız Yerköylü gençlerimizin daha üst takımlara transfer olarak başarı sağlaması bizleri gururlandıracaktır. Bu konuda halkımızın siyasilerimizin ve sivil odalarımızın kaymakamımızın, belediye başkanımızın takıma sahip çıkmalarını istiyoruz." diye konuştu.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER