ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Şubat 2013 Cumartesi 19:42

"Yenildik ama mücadeleden memnunum"

"Yenildik ama mücadeleden memnunum"

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Bahri Kaya ise ancak galibiyeti Ankaragücü’nün hak ettiğini söyledi.


Kaplan, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, iyi futbollarını puan tablosuna yansıtamadıkları için huzursuz olduklarını belirterek, ”90 dakika boyunca kontrolü elinde tutan ama maçı kaybeden taraf Ankaragücü. Penaltıyı gole çevirebilseydik, kazanan taraf biz olabilirdik. Kazanmayı çok istediğimiz bir maçta mağlup olduk. Ankaragücü camiasını üzdük” diye konuştu.

Futbolcularının yürekten oynadığını vurgulayan Kaplan, ”Futbolcularımın ortaya koyduğu özveri, iyi niyet ve mücadeleden son derece mutlu oldum. Elimizden gelen en iyi kadroyu sahaya çıkarıyoruz, onlar da her seferinde yüreğini ortaya koyuyor” ifadesini kullandı.

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Bahri Kaya ise ancak galibiyeti Ankaragücü’nün hak ettiğini söyledi.

Ankara temsilcisinin Şanlıurfaspor’dan en az 3 kat fazla pozisyona girdiğine değinen Kaya, şunları kaydetti: ”Ankaragücü’nün bir de penaltı kaçırdığı karşılaşmadan 1-0 galip ayrılmak, gerçekten bu sezonun piyangosu gibiydi. Bu 3 puanı herhalde başka bir müsabakada hak ettik, orada alamadık burada geldi. Yoksa oynadığımız oyun, gösterdiğimiz performans hiç de 3 puanı hak etmedi. Futbolcularımı çok sert ve ciddi şekilde uyarıyorum. Herkes aklını başına alacak. Gerekeni yapacağım.”

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER