ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mayıs 2013 Pazartesi 17:38

"Yazıcı’nın beyin ölümü gerçekleşmedi"

"Yazıcının beyin ölümü gerçekleşmedi"


Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’nın tedavisi Acıbadem Bursa Hastanesi’nde sürüyor. Bazı internet sitelerinde Yazıcı’nın beyin ölümü gerçekleştiği yönündeki haberlerin sorulduğu Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Recep Bölükbaşı, başkan İbrahim Yazıcı’nın beyin ölümünün gerçekleştiği yönündeki iddiaların doğru olmadığını söyledi.

Önceki gün sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonrası yoğun bakıma alınan Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı’nın tedavisi sürerken hastane de ziyaretçi akınına uğruyor. Hastane önünde Yazıcı için ajanda açıldı. Gelen ziyaretçiler, duygularını ajandaya yazıyor. Yazıcı’yı ünlü sanatçı Metin Şentürk, iş adamı Cavit Çağlar’ın oğlu Mustafa Çağlar, Tofaşspor Kulübü Başkanı Efe Aydan, Bursaspor’un Arjantinli oyuncusu Pablo Martin Batalla, Tuncay Şanlı ve Ömer Erdoğan ziyaret etti. Batalla, açıklama yapmadan hastaneden ayrıldı.

Yazıcı’nın sağlık durumuyla ilgili gazetecilerin sorularını cevaplandıran Bursaspor 2. Başkanı Recep Bölükbaşı, Yazıcı’nın beyin ölümünün gerçekleşmediğini açıkladı. Bölükbaşı şunları kaydetti:

“Şu anda beklemedeyiz. 48 saatin geçmesini bekliyoruz. İçeri herkesi sokmuyorlar. Görüntü olarak iyi olduğu söyleniyor. İyi haberlerini bekliyoruz. 48 saat geçmesi gerekiyor. Hastaneye geldiğinden bu yana 48 saat 4-5 gibi oluyor. 48 saat içerisinde de bir tepki bekleniyor. Beyin ölümü gerçekleşmedi. Kesinlikle öyle bir şey yok. Öyle bir şey olursa doktorlar açıklar. Umudumuz başkanımızın tepki vermesi. Tepkinin neticesinde de süre kazanacak ve ayağa kalkacak diye ümit ediyoruz.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER