ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 15:59

Yattara hakkında şok suç duyurusu!

Yattara hakkında şok suç duyurusu!


Müteahhitlik yapan Şakir Parlayan, Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği dilekçede, futbolcu İbrahima Yattara'nın kendisini ölümle tehdit ettiğini ileri sürdü ve şu iddialara yer verdi:

"Yattara kendi inşaatlarını yaptırmak üzere beni Gine'ye götürdü. 10 kontrat yaparak burada işlerini yürüttüm. Burada bana Gine'de bulunan başka iş adamları da iş verdi. Bunların işlerini yapmaya başladım. Yattara benim başkasına iş yapmama karşı çıkarak beni ölümle tehdit etmeye başladı, oradaki sözleşmeli işlerimin yarım kalmasına neden oldu. Sonra da annesine küfür ettiğim iddiasıyla hakkımda şikayetçi oldu ve oradaki polisler, kaldığım evden beni alarak karakola götürdü. Ben kesinlikle annesine küfür etmedim. Gine'de karakoldaki polisler bana zorla kontrat imzalattı. Bu nasıl devlettir anlamadım. Mecburen imzaladım ve oradan kaçmak zorunda kaldım. Şikayetçiyim."

Yattara'nın Gine'deki kazancını kıskandığı için kendisini ölümle tehdit ettiğini ileri süren Parlayan, 500 bin dolara yakın zararı olduğunu belirterek Yattara'dan da 22 bin dolar alacağı olduğunu söyledi.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER