SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Aralık 2014 Perşembe 10:24

Yarsuvat: O açıklamayı hukukçu olarak yaptım

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/duygun-yarsuvat-1493643-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/duygun-yarsuvat-1493643-622x360.jpg
Yarsuvat: O açıklamayı hukukçu olarak yaptım

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat'ın, Gülen Grubu'nun Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan 50 milyon dolar istediğini iddia etmesi gündeme bomba gibi düştü. Yarsuvat o açıklamayı neden yaptığını açıkladı.


Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat Türkiye'nin gündemine oturan açıklamaları hukukçu kimliği ile yaptığını söyledi. Milliyet'te dün yer alan haberin ardından yönetimden bazı isimlerle konuşan Başkan Yarsuvat, "Evet gazetede yer alan ifadeler bana aittir. Ama bir Galatasaray Başkanı olarak değil bir hukukçu olarak bunu söyledim" dedi.

Galatasaray Kulübü tarafından dün herhangi bir açıklama yapılmaması da, Yarsuvat'ın hukukçu kimliği ile kendi kişisel görüşünü paylaşmamasına bağlandı. Türkiye'nin son dönemindeki Balyoz davasında da savunma tarafının avukatlarından biri olan Yarsuvat'ın böyle bir iddiayı paylaşmasıyla ilgili olarak ise yöneticiler, "Başkan o davada avukat olarak yer aldı. Böyle duyumların gelmesi de son derece doğal" ifadelerini kullandı. Bu arada yönetimin konuyla ilgili olağanüstü toplanacağı veya Yarsuvat'ın istifa edebileceği iddiaları da kesin bir dille yalanlandı. 

Kaynak: Milliyet

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

FIFA'da rüşvet raporu krizi

SONRAKİ HABER

Beşiktaş tek farkla...

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.