SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ekim 2014 Perşembe 12:43

Ersun Yanal'dan Galatasaray açıklaması

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/14-1481210-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/14-1481210-622x360.jpg
Yanaldan Galatasaray açıklaması

Galatasaray'da üst üste gelen yenilgiler sonrasında hedefte olan Prandelli'nin yerine düşünüldüğü öne sürülen Ersun Yanal'dan konu ile ilgili açıklama geldi.


Prandelli'nin yerine Galatasaray'da Teknik Direktörlük için adı sıkça anılan Ersun Yanal'dan açıklama geldi. Milliyet'ten Cemal Ersen'nin haberine göre, Ersun Yanal, Galatasaray kulübüyle doğrudan veya dolaylı yoldan hiçbir görüşme yapmadığını açıkladı. Adı sarı-kırmızılı takımın teknik direktörlüğü için geçen ve deneyimli teknik adam medyada yer alan haberleri kesin bir dille yalanlarken şöyle konuştu:

"Medyada yer alan Galatasaray kulübüyle doğrudan veya dolaylı olarak görüşmeler yaptığım yönündeki haberler tamamıyla gerçek dışıdır. Herhangi bir görüşme yapmadığım gibi, karşılıklı olarak vaadlerde bulunmamız da söz konusu değildir. Spor kamuoyunun bilgisine sunarım

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

"Benim için büyük bir problem"

SONRAKİ HABER

Muslera bilmecesi

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.