ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 17:13

Wings TTF Open Tenis Turnuvası başlıyor

Wings TTF Open Tenis Turnuvası başlıyor


Wings TTF Open Tenis Turnuvası 30 Mayıs - 10 Haziran tarihleri arasında Hillside City Club-Etiler’de gerçekleştirilecek. Wings TTF Open Tenis Turnuvası’na katılmak için, 29 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar Hillside City Club-Etiler’e başvuru yapılabilecek.

Her yıl merakla beklenen Wings TTF Open Tenis Turnuvası, 30 Mayıs Perşembe günü, Wings’in ana sponsorluğunda ve TAV’ın co-sponsorluğunda, Hillside City Club-Etiler’de başlayacak. Dereceye girecek sporcuların çok cazip hediyeler kazanacağı Wings TTF Open Tenis Turnuvası’na katılmak için 29 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar Hillside City Club-Etiler’den başvuru yapılabilecek.

30 Mayıs - 10 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Wings TTF Open Tenis Turnuvası’nda katılımcılar 15 kategoride yarışacaklar. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 500 sporcunun katıldığı, Türkiye Şampiyonası’nın önemli ayaklarından biri olan Wings TTF Open Tenis Turnuvası’na Hillside City Club üyelerinin yanı sıra, üye olmayan Hillside misafirleri de katılabiliyor.

Turnuvada dereceye giren sporcuları, Wings, TAV, ISOM, Puma, Powerade’den sürpriz hediyeler bekliyor. Bu heyecanlı turnuvanın finali ve ödül töreni ise 10 Haziran Pazartesi günü yine Hillside City Club-Etiler’de gerçekleştirilecek.

Wings TTF Open Tenis Turnuvası’nın kategorileri ise şöyle sıralanıyor:
Tek Kadınlar: 35+, 45+, Yeni başlayan kadınlar
Tek Erkekler: 25+, 35+, 45+, 55+, 65+, Yeni başlayan erkekler
Çift Kadınlar: 35+
Çift Erkekler: 25+, 35+, 45+
Karışık Çiftler: 35+, 45+

Katılım ücretleri:
Tekler: 60 TL - Hillside üyeleri ve Wings sahipleri için 50 TL.
Çiftler: 30 TL - Hillside üyeleri ve Wings sahipleri için 25 TL.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER