ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Aralık 2013 Cumartesi 21:58

Wesley Sneijder’den yalanlama

Wesley Sneijderden yalanlama

Wesley Sneijder, Galatasaray'ın resmi internet sitesinden açıklama yaptı.


AslanGalatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, basında yer alan, 'Biz Şampiyonlar Ligi takımıyız, onlar Türkiye takımı' açıklamasını yaptığı iddialarını yalanladı.
Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, basında yer alan, 'Biz Şampiyonlar Ligi takımıyız, onlar Türkiye takımı' açıklamasını yaptığı iddialarını yalanladı.
Aslan'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, bazı basın organlarında yayınlanan "Biz Şampiyonlar Ligi takımıyız, onlar Türkiye takımı" şeklinde bir açıklaması olmadığını bildirdi.
 
Galatasaray'ın resmi internet sitesinde yer alan Sneijder'a ait açıklama şöyle:
 
"Şampiyonlar Ligi’nde son 16’ya kaldığımız ve çok önemli bir zafere imza attığımız günün ertesinde, başta internet sitelerinde olmak üzere Türk basınında bana ait olmayan sözlerimi şaşkınlıkla takip ettim. Türkiye’deki bir rakibimizle ilgili benim ağzımdan, “Biz Şampiyonlar Ligi takımıyız, onlar Türkiye takımı” şeklinde yapılan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Kaynak olarak gösterilen Hollanda medyasına yaptığım bir açıklamam olmadığı gibi iddia edilen haberlerin iddia edilen basın yayın organlarında yer almadığını ve tamamen yalanla kurgulanmış sözler olduğunun da altını çizmek isterim. Şahsım hakkında bundan böyle yapılan haberleri daha yakından takip ederek yasal haklarımı arayacağımdan da kimsenin şüphesi olmasın."
KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER