ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 20:36

W.Bremen'de akıl almaz olay!

W.Bremende akıl almaz olay!

Bundesliga’da zor günler geçiren Werder Bremen’de bugünkü antrenmanda inanılması güç bir olay yaşandı.


Bundesliga’da tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşayan Werder Bremen, bir taraftan puan mücadelesi verirken diğer taraftan da ağır sakatlıklar ile boğuşuyor. Bremen’in salı günü yapılan sabah antrenmanında şanssız bir olay yaşandı.

Çift kale yapılan maçta forvet rolünü üstlenen yedek kalecilerden Raphael Wolf bir pozisyonda diğer yedek kaleci olan Richard Strebinger ile çarpıştı. Pozisyon sonrası iki oyuncu da yerde kalırken, Strebinger kısa süreliğine bilinç kaybı yaşadı. Daha sonra kendi gelen Strebinger yerinden kalkarken, Wolf hemen hastaneye kaldırıldı. Yapilan kontrollerde oyuncunun çapraz bağları koptuğu ortaya çıktı. Wolf sezonu kapatırken, Strebinger’in antrenmanlara yakında  tekrar başlayacağı açıklandı.

Ancak Bremen’deki şanssızlık bununla sınırlı kalmadı. Wolf ile Strebinger’in çarpışmasından hemen sonra dördüncü kaleci olan Christian Vander de bir takım arkadaşıyla çarpışınca antrenmanı yarıda kesmek zorunda kaldı. Vander’in de kısa süre sonra antrenmanlara tekrar başlayacağı öğrenildi.

(Ntv Spor)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER