ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Şubat 2014 Pazar 22:47

Voleybolda maçın ardından


Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi'nde sahasında Fenerbahçe Grundig'e 3-1 yenilen İnegöl Belediyespor'un antrenörü Murat Mestan, "Karşılıklı sataşmalar olunca maç maçlıktan çıktı. Anonslar yapıldı. Seyirci, sahamızda olsaydı zaten rakibimizi seyircimizle beraber boğmuştuk. Fenerbahçe'ye top oynatmamıştık" dedi.

Mestan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, saha olaylarının tüm Türkiye'de yaşandığını dile getirdi.

Seyircinin desteğiyle Fenerbahçe Grundig'e top oynatmadıklarını belirten Mestan, "Seyirci olayı Türkiye'nin her yerinde olan bir şey yani sadece İnegöl'e özgü değil. Fenerbahçe seyircisi de İnegöl seyircisi kadar oyuna ortak oldu veya tahrik etti. Karşılıklı sataşmalar olunca maç maçlıktan çıktı. Anonslar yapıldı. Seyirci, sahamızda olsaydı zaten seyircimizle boğmuştuk. Fenerbahçe'ye top oynatmamıştık" şeklinde konuştu.

Mestan, seyircilerin sahadan çıkarılmasının takımı olumsuz etkilediğini dile getirerek, "İstediklerimizi, çalıştıklarınızın hepsini yapmıştık ama seyirci gidince tekrar motive olmak, maça başlamak kolay değil. Fenerbahçe de bunu iyi değerlendirdi. Son set zaten çok motivasyonsuz geçti. 1 set aldık. Puana ihtiyacımız var. Bundan sonraki maçları almak istiyoruz" ifadesini kullandı.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER