ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 21:24

Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu basın ödülleri belli oldu


İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş. olarak her yıl düzenlenen Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu basın teşvik ödüllerini kazananlar açıklandı.

11 Kasım 2012 Pazar günü 34. kez düzenlenen ve ilk kez Altın kategoride koşulan Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu'nun basın teşvik ve vefa ödülleriyle ilgili yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu'nun amacına uygun düzenlenmesi adına; etkin tanıtımının, duyurularının yapılması, bu büyük organizasyonun öncesinde ve sonrasında yaptıkları haberler, yorumlar, röportajlar ve çektikleri fotoğraflarla, ajanslardan, televizyon ekranlarından, radyo kanallarından veya gazete köşelerinden bizlere destek veren yazılı ve görsel basından değerli basın emekçileri katıldılar. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Basın Teşvik ve Vefa Ödülleri kapsamında jüri heyeti bu sene de toplanmış ve ödüle değer görülen kişi ve kurumları belirlemiştir."

34. Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu Basın Teşvik ve Vefa Ödülleri Töreni'nin, 29 Mart Cuma günü saat 10.30'da Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirileceği de açıklandı.

Ödüllerin branşları ve ödül alan kurum ve kişiler ise şöyle:

YAZILI BASIN

HABER
1. Musa Kesler (Milliyet)
2. Yılmaz Şenol (Fotomaç)
3. Murat Ağca (Habertürk)
Mansiyon: Celal Demirbilek (Hürriyet)
Mansiyon: Ufuk Tuncaelli (Bugün)
Mansiyon: Engin Albayrak (Yeni Şafak)
Mansiyon: Bülent Şanlıkan (Akşam)
Mansiyon: Tuğba Çetin Kaya - Mehmet Tufan (Zaman)

YORUM
1. Cumhur Önder Arslan (Cumhuriyet)
2. Hüsamettin Acar (Türkiye)
3. Sevim Gözay (Akşam)

FOTOĞRAF
1. Ceylan Çetin (Fanatik)
2. Ferhat Uludağlar (Akşam)
3. Bahadır Beyaslan (Fotomaç)
Mansiyon: Hüseyin Çağlar - Kurtuluş Yılmaz (AMK)
Mansiyon: Celil Kırnapçı (Zaman)
Mansiyon: Usame Ari (Today’s Zaman)

Yerel Ve Sektörel Basın: Spor Meydanı Gazetesi İstanbul Gazetesi

GÖRÜNTÜLÜ BASIN
HABER
1. NTV Spor
2. Kanal 24
3. TGRT Haber
Mansiyon: TV Net

RÖPORTAJ
1. Kerim Saat (Samanyolu)
2. Birsu Eren (A Haber)
3. Serbay Şenkal (Lig TV)

AVRASYA ÖNCESİ DESTEK PROGRAMI
1. Emre Tilev- Cem Yılmaz (Spor Masası - CNN Türk)
2. Gökhan Telkenar (TRT Spor)
3. Didem Yılmaz (Haber Türk)
Mansiyon: Senad Ok (Sports TV)

YORUM
1. Mehmet Sevinç (NTV Spor)
2. Cüneyt Ersan (TRT Haber)
3. Yıldız Yakar (SKY Türk)
Mansiyon: Ceyda Tuna (TGRT)

SERİ HABER
1. Ligtv
2. Skytürk
3. Ülke TV
Mansiyon: Show TV

DİĞER ÖDÜLLER

AJANSLAR: CİHAN – DHA – İHA – AA - TSA

MANSİYON: Tek Rumeli TV - Lig Radyo

JÜRİ BÜYÜK ÖDÜLÜ: TRT

NERİMAN TEKİL ÖZEL ÖDÜLÜ: Hüseyin Denizci

CÜNEYT KORYÜREK ÖZEL ÖDÜLÜ: Mehmet Tümkan

AVRASYA DESTEK DALI
Mehmet Şeyho (Samanyolu TV), Mehmet Aslan (Hürriyet), Arif Kızılyalın (Cumhuriyet)

VEFA ÖDÜLÜ
Ekrem Özdamar
Hamza Canavar
İsmail Akçay
Mehmet Terzi
Mehmet Yurdadön
Muharrem Dalkılıç
Necdet Ayaz
Sadık Salman
Şükrü Saban

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ ÖDÜLÜ
Adım Adım Oluşumu.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER