ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Nisan 2014 Cuma 09:44

Vodafone Arena'da yılın bombası

Vodafone Arenada yılın bombası

Vodafone Arena'ya çarpıcı bir futbolcu getirmek isteyen Başkan Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi'nin akıllarından geçen ismin Kaka olduğu öğrenildi.


Yapımına hızla devam edilen Vodafone Arena’ya dünya çapında bir yıldız getirmek isteyen Beşiktaş’a, menajerler sürpriz bir öneri sundu.

Skorer'in haberine göre, Brezilyalı futbolcunun 31 yaşında olması nedeniyle ileride Beşiktaş’a para kazandıramayacağını düşünen Deniz Atalay, Ahmet Kavalcı ve Erdal Torunoğulları, Kaka teklifine soğuk bakarken, Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in de Ronaldinho ve Kolou Toure’den sonra Kaka’yı da istemediği ifade edildi. Milan’ın en önemli oyuncuları arasında yer alan Kaka’ya muhalif olan yöneticilerin, Başkan Fikret Orman’a, “Kaka’dan daha iyisini bulabilirsek onu alalım. Bize isimden önce takımda iş yapabilecek oyuncular lazım. Ayrıca daha genç birini bulursak, ileride satarken de para kazanabiliriz” dedikleri ifade edildi.

Dünyaca ünlü futbolcunun transferine bütçeyi sarsmaması koşuluyla onay veren Ahmet Nur Çebi, Umut Güner ve Emre Kocadağ gibi isimlerin ise bu işin sponsor desteğiyle bitirilmesi gerektiğini dile getirdikleri vurgulandı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER